Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba çok gerginim yarın rahim filmi çekileceğim anestezili olacakmış inanın içim çok değişik korkuyorum 😔
Canım ben anestesiziz çekildim, korkulacak hiç bir şey yok, emin olabilirsin :dua: tabi benim canım biraz serttir, ki sen anestezili olcakmışın, tek sorun ameliyattakilerin hepsi senin küçük hanımı görücek olmaları:KK45::KK45:

Senin o güzel yüreğinden öpüyorum 😘
Kuzum artık alıştım eskiden ağlıyordum hep yine üzülüyorum ama kısmet diyorum
Canım neden ağlıyorsun daha 3 aydır istiyormuşsun senelerce olmayan var bak benim 7. Ay olcak önümüzdeki ay ne zaman nasipse o zaman gelecek can sıkma hiç inşallah sağlıkla ilerlesin

Canım neden ağlıyorsun daha 3 aydır istiyormuşsun senelerce olmayan var bak benim 7. Ay olcak önümüzdeki ay ne zaman nasipse o zaman gelecek can sıkma hiç inşallah sağlıkla ilerlesin
Canım insan ister istemez beklentiye giriyor olacak diye umutlanıyor sonra olmayınca da üzülüyordum ama kısmet dediğimden beri biraz daha rahat içim

Canım ben anestesiziz çekildim, korkulacak hiç bir şey yok, emin olabilirsin :dua: tabi benim canım biraz serttir, ki sen anestezili olcakmışın, tek sorun ameliyattakilerin hepsi senin küçük hanımı görücek olmaları:KK45::KK45:
Kız ben de çok gerginim ya vajinal ultrason olcam regl sonrası püfff 😆

Kızlar adetime 4 gün kala kahverengi az bir akıntım olduğunu fark ettim, bugün de adet sancısı gibi bir ağrıyla uyandım ama olmadım.
Acaba stresle alakalı olabilir mi?

Cnm bu test tırt bi test ona rağmen beyaz çıktı bak. Hamilesin bula bula saçma bi test bulmuşsun sskin ol ysrın ya adam akıllı test al yda kan ver rahat et.
Hayattaki şansım :mad: Bu beyaz çizgi neyse hemen belirdi , ben en iyisi yarın kan vereyim canım🥰

Canım insan ister istemez beklentiye giriyor olacak diye umutlanıyor sonra olmayınca da üzülüyordum ama kısmet dediğimden beri biraz daha rahat içim
Malesef hiç bi şey bizim planlarımız etrafına ilerlemiyor canım o yüzden kaderin akışına da biraz güvenmek lazım kontrollerimizi olup sıkıntıyı tamir etmekten başka elimizden gelen bişey yok ben de üzülüyorum bi ay daha boş geçince ama toplasan 2 kere ağlamışımdır onu da eşim bile görmemiştir biz bu olaya malesef çok saplantılı yaklaşıyoruz ve bu sefer evliliğe de yansıyo ben en doğru zamanda olacağına eminim o yüzden sende kendini testlerle bunaltma zaten varsa 2 3 güne kesin öğrenmiş olacaksın inşallah 🙏

Mrb kızlar 8 aylık evliyim ve 4 aydır bebek istiyoruz. 3 ay ovülasyon testi ile yumurta takibi yapıp önemli günleri değerlendirdik. Bugün regl oldum. Biliyorum yıllarca çocuk için uğraşan insanlar var ama 4 aydır her gün her an bebek düşünüyorum. Kasık ağrısı olsa yerleşme mi oldu başım dönse hamilemiyim diye düşünerek geçiyor günlerim. Çok bunaldım. Her lavaboya gidişimde iç çamaşırıma bakmaktan bi poşet taşıyacağım zaman varsa bebek düşmesin diye düşünmekten yoruldum, lazer epilasyona bile gidemiyorum Yumurta ve ya döllenme olduysa zigot zarar görmesin diye..30 yaşındayım eşim de 31. Ovülaston testi ile olmaması bi sorun olduğunu mu gösterir? Yumurta ve sperm kalitesi için neler yapmalıyım?

Aynı şeyi ben yaşıyorum şuan, kullandığın bi ilaç var mı?
Hiçbir ilaç kullanmıyorum, bugün kasıklarım bayağı ağrıdı adet sancısı gibiydi, normalde asla ağrımaz
karnımın üst kısmı ağrır.
Akşam baktım kahverengi akıntım olmuş biraz ama devam etmemiş. Kesilmiş yani. Ben de ne olduğunu bilemedim.
İkisinin belirtisi de birbirine çok benziyor ama hiç bilemedim, sende de mi durum aynı?

X