Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dün akşam eşim de bana yanıyosun farkında değil misin dedi. Sabah kalktım kahverengi akıntı devam ediyor. Ovülasyon testiyle gebelik öğrenenleri okumuştum. Bi deneyeyim dedim ama doğru mudur bilemiyorum tabii..

Günaydın kızlar ..
Ağustos ayında sadece 3 gun adet görmüştüm .. normalden bekarken ve evliyken 5 gun görürüm ve kanamam oldukça da fazla gelir ama bu sefer oyle olmadı. Ailede üstüne gorme yasayip hamile kalanlar var . Mesele teyzem ve ablam gibi..
Ablam da sende benim gibi olmuşsun belki dedi gidip kan testi vermiştim ama birşey çıkmadı..

Evet bende onu burda öğrendim ..adetine yakin yaptın mi yani 2-3 gun kala koyu kırmızı çizgiler çıkarsa gebelik oluyor..

Eczaneler internetten sipariş veremiyo mu
Verebilir ama vermek istemiyor kuzum eczaneye göre değişir aslında bizimki vermiyor mesela, kargo koşulları kaç saat hangi sıcaklıkta beklediğini bilmiyorum sahte mi gerçek mi bilmiyorum diyor, hep depo kanallı alıyor o yüzden, aslında hastaya karşı da bir sorumluluğumuz var, herhangi bir sorunda hasta geri geliyor bu bozuk diye

Günaydın canım, hep mi böyle oluyor neden mucize diyorsun kuzum sen bir kere hamile kaldın yine kalmış olabilirsin iyi düşünelim
canım evet genellikle tansiyonum düşer hatta bir kaç kere bayılmışlığım bile var ayy keşke gebe olsam da ondan olsa ben istemez miyim ama kendimi kandırmaya gerek yok

Benim fsh 18 oldugu halde adet oluyorum canim onunla ilgisi yoktur diye dusuniyorum ama tabi doktorun daha iyi bilir. Sor onada. 9 cok kotu degil ama yasin kac?
Benimde fsh bu ay 14 çıktı çıktı mesela dokotr o tek başına birşey ifade etmez dedi. Ultrasona bakacağız dedi. Ve baktı yumurtaların var dedi toplam 5 yumrta saydı. Her aybu değşir her ay aynı oranda yurtamız olmayabilir dedi. Adetlerim 30 günde bir mesela 29 günde de oluyor düzenli denebilir. Yaşım da 38 bu arada. Bana takbiye verdi yumurta güçlendirici bir de kürlerre ağırlık ver dedi.

Ya niye öyle diyorsun canım benim bir kere gebe kalmışsın ya şimdi neden olmasınn
kuzum sıfır belirti vücutta hiç bi değişim yok ne kasık ağrısı ne meme hassasiyeti ne bel ağrısı sadece ara ara sol göğsüm sızlıyor kasığım sızlıyor o da çooook hafif yani regl öncesi hep olan şeyler

Bilmiyorum ki kuzu sınav var kendimi ona vermek istiyorum canım iyice sıkılır negatifi görünce diye gitmekten vazgeçtim :) adetimi beklicem bir şey olursa yazarım yine
Bak ne güzel gününü beklerken sınavla zaman daha hızlı geçer. Günün gelmeden pozitifse bile negatif çıkabilir. Boşuna üzülüp sınavını da riske atma derim ben

canım bu clife ya da naturallen falan diye markaların ballı bitkisel karışımları var onlar hakkında bilgin var mı doktorlar aktardan direk alıp uygulanmasına karşı ama bu tarz paketli takviyelerde sıkıntı görmüyolar çünkü hepsinin dozu vs. belli diğer türlü biz dozunu ayarlayamadığımız için sıkıntı bu ürünler yumurtayı baya uyarıp büyütüyomuş

Bak ne güzel gününü beklerken sınavla zaman daha hızlı geçer. Günün gelmeden pozitifse bile negatif çıkabilir. Boşuna üzülüp sınavını da riske atma derim ben
Günüm bence geldi adetlerim düzensiz olduğu için biraz karışık ama yumurtlama günümü biliyorum bence, inşallah sınavım da başarılı olurum bari bu olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…