Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar ben bugünki testimde de çok silik çizgi görüyorum ama emin olamıyorum renk ayarı filan yapan arkadaşlar vardı nerede onlar

Eklentiler

• 9E15EBF9-0600-4221-82A7-7BEFFFE06474.jpeg
    47,2 KB · Görüntüleme: 39
  • FC4DCEAE-7F5B-4EA6-97EA-8FC06096F9AD.jpeg
    52,6 KB · Görüntüleme: 41
Günaydın kızlar ben bugünki testimde de çok silik çizgi görüyorum ama emin olamıyorum renk ayarı filan yapan arkadaşlar vardı nerede onlar
Ben göremedim canım çok karanlık ortam güneş ışığını testin arkasına alarak çeksene

bende aksam beri vücut ateşim cok elim ayağım yanıyor kaşıklarım batıyor cok afedersiniz vajinama sanki ara da bir bican saplanır gibi okuyorum neden acaba yasa bende sabah kalktim normal gebelik testi vardı onu yaptim hani ne bilim acaba mi diye iyicene kafayı yedim herhalde test yek çizgi cikti

O kaşıntı bende de var kollarım bacaklarım sanki böcek gezmiş gibi kaşınıyor

fk99 eşim hala hamile olduğuma umut ediyor, kendini kandırma bu kadar polyannacılık bünyeye zarar dedim dün boşuna umutlanmasın

Kızlar bir şey soracağım. Eşim için ürolojiden randevu alacağız da. Her üroloj, doktoru sperm testi yapıyor mu acaba bilginiz var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…