Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yapicakmisin peki kur canim? Yapicaksan hangisini yapicaksin

kızlar günaydın ben dayanamadım gece test yaptım. BEN İFLAH OLMAZ BİR TEST BAĞIMLISYIM :)
gece böyle gölge gibi bişi gördüm sallamadım. sabah atiyim derken baktım ikinci çizgi oradaydı. kurıma oldunu bile bile heyecan yaptım

Ya cansın sağolasın inşallah öyle olur insanlara faydalı olmak istiyorum güzel nesllilet yetiştirmek istiyorum, belki anne olamayacağım ama bir sürü öğrencim olacak
Öyle düşünme. Kendimden örnek vereyim. Ben 39 yaşındayım. Öğretim üyesiyim. Yıllardır binlerce öğrencim oldu. Bu yaşıma dek master doktora derken ancak 2 yıl önce evlendim. Şimdi de olursa inşallah bebek olsun istiyoruz. Evet insanlara faydalı olmak hatta insan yetişmesine katkıda bulunmak muhteşem bişey. Ama bunu bebeğim olmazsa da öğrencilerim olacak gibi kıyaslama sakın. İnan sabır çok şeyi hallediyor. Önemli olan pes etmemek. Bak 5.kez sınava gireceksin. Bu bana şunu gösteriyor. Sen azimli, güçlü bir kadınsın. Yıkılmadan ısrarla savaışıyorsun. Takdir edilecek birşey bu

Eee sabah idrarı ile yapmadın mıııı

aaa hangi alanda :)

efekt falan yapmadan böyle bi çizgi vardı

Eklentiler

• 65E1B676-E6FE-4FE3-AB40-B185714720FC.png
    404,9 KB · Görüntüleme: 51
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…