Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
9 engel degil canim, senin amh bakildimi?
Hayir ama adetin 21. Gunu estrodiol e2 98 cikti ve 35. Gunum hala adet olamadim ilk kez bu kadar gecikti bu ay yumurtlamada olmadi inofolic kullandim o geciktirir yazio forumlarda gebelik testimde negatif amh burda bakilmiomus ama pazartesi sehire gidecem hem doktora hemde amh baktirmak isticem eger adet olamazsamda ilac isticem bu arada vitamin maltofer kan ilaci aliyorum o da geciktirdi belki bilemiyorum pazartesiye kadar olmazsam 38. Gun olacak ve ilacal ader olacam hayatimda ilk defa

Regl masajı yapsana bi o söktürüyo youtubeda yaz regl masajı diye

Benim fsh 18 oldugu halde adet oluyorum canim onunla ilgisi yoktur diye dusuniyorum ama tabi doktorun daha iyi bilir. Sor onada. 9 cok kotu degil ama yasin kac?

Ben dahiliyeye gitmiom hic kadin dogum sadece dahiliyeyemi gideyim o ilac verirmi acaba bu arada bu ay inofolik combi kullandim tsh 1.6 ya dustu ise yaradi ama yumurtlama olmadi hic ve adetim cok gecikti ilk kez bu kadar gecikti gecen ayda inofolice adetin 2. Gunu basladim 3. Gunu kesti sonra 21. Gunu gttm doktor yumurtlama yok dedi ve vajinal ultrasonda polikistik dedi ama bence gecen ayki adetten cunku sökulemedim kesti hemen ve atilamadi yumurtalar kaldilar benim fikrim tabi cunku daha onceki kontollerimde polikistik yok dendi ama normal ultrasondu vajinal degil belki gorulemedi o zaman bilemiyorum

Tsh için kesinlikle dahiliyeye gitmelisin Tsh onların uzmanlık alanı çünkü detaylı baksın tiroidlerine t3 t4 de bakar ona göre haşimato vs bişi varsa ilaca başlaman gerekli

E senin 1,6 ya düşmüş ben şuan da 2,70 lerde sandım

Bu eczanelerin yatacak yeri yok
Kuzum o iş öyle değil işte ben eczanede çalışıyorum eczaneye o ürünler çok yüksek fiyatlara geliyor, çünkü iki üç tane almak zorunda kalıyor çok satılmıyorsa, ama internette binlerce ürün aldığı için çok ucuza mal ediyorlar, e uygun satıyorlar. Bir de eczaneler ilaç depolarından alır ürünü o yüzden de daha pahalıya geliyor

Eczaneler internetten sipariş veremiyo mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…