Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim yine lekelenmem var ama çok koyu renkli ve yapışkan gibi bayadır adet olmuyordum iğne vurulurken bu ay bu 3üncü sizce normal mi

18 cikti kuzum, doktor duser dedi
Merhaba cnm bnmde fsh 9 ve bi arkadas gebe kalmayi zorlastirir dedi bilgin varmi lh 8.7 tsh 2.87 yani bunlar sorunlumu daha oncede burda sormustum belkide sana hatirlamiyorum ama bugun arkadas o engel 6 dan dusuk olmali vs diyince bnde bilemedim kafam karisti yine bu arada ilk kez adetim 35i gordu en gec 31. Gunde olurdum 14 aydir ilk kez 35i gordu gebelik testi negatif kullandigim inofolic geciktirme etkili deniyoda bakalim bu arada her gun gunde 2 defa sabah 13 aksam 20:30 duzenli ovulasyon testi yaptim ve hic silik goremedim pcolular icin ozel macun alcam bu ay bi de pcolulara ozel ovulasyon testi instagramdan siparis etcem

Kızlar benim yine lekelenmem var ama çok koyu renkli ve yapışkan gibi bayadır adet olmuyordum iğne vurulurken bu ay bu 3üncü sizce normal mi
İğne ile korunmayı bilmiyorum hiç ama 5 senedir iğne yaptırıyorsan baya uzun bi süre anca düzene girer sanırım senin kesin Ovülasyon takibi yapman lazım şimdi ne zaman yumurtladın belli olmaz

Fsh ı bilmiyorum da Tsh yüksek bence gebelik için tiroid ilacı alıyo musun beni 2,33 te ilaca başlattı 2 nin altında olması gerekiyo engelliyor olabilir dedi

İğne ile korunmayı bilmiyorum hiç ama 5 senedir iğne yaptırıyorsan baya uzun bi süre anca düzene girer sanırım senin kesin Ovülasyon takibi yapman lazım şimdi ne zaman yumurtladın belli olmaz
Aynen kuzum 5sene değil ama 2bucuk sene hormonlarım normale dönmüş ama çok şükür. Valla yumurtlama takibini nasıl yapacağım bilmiyorum

Nasıl yapılıyor kız o birde eczaneden ovü testi diyince veriyolar mı
Eczaneden alma çok pahalı ya internetten sipariş ve Laboquick Ovülasyon testi ya da instagramda ovulasyontakiplisayfam ya da minnakkurabiyeler diye bi hesap var ordan al hassas testlerden reglin bitince başlıcaksın aynı idrar testi gibi

9 engel degil canim, senin amh bakildimi?

Tamam kuzum ordan alıyım ozaman

Fsh ı bilmiyorum da Tsh yüksek bence gebelik için tiroid ilacı alıyo musun beni 2,33 te ilaca başlattı 2 nin altında olması gerekiyo engelliyor olabilir dedi
Yok bana ilac vermediler normal dedi doktor adet olamadim daha pazartesi gidecem tekrar doktora polikistigim azdi heralde ya da yorumlardan inofolicin adeti geciktirme etkisi olabiliyomus ondan heralde geciktim bu arada kilolu biri degilim ve diyet yapinca kilo veriyorum oyle aylarca diyet yapip 1 kilo falaj verenlerden degilim neden tshm yuksek anlamadim ha kiloda yersem aliyorum yani alma ya da alamama sorunum yok adetimde 14 aydir en gec 31de oluyodu 29 30 31 arindaydi bu ay 35i gordum noluyo anlamiyorum

Canım ben de kilolu değilim 160 boy 50 kiloyum ama işte Tiroidit başlangıcındayım şuan t3 ve t4 leri doktorum biraz yüksek gördüğü için ilaca başlamamı istedi seni olumsuz etkiliyor olabilir dedi insülin direncini de bozuyor çünkü o da yumurtlamayı etkiliyor malesef hepsi birbiri ile bağlantılı gebelik için 2 nin altında istiyoruz dedi ilacını kullan hamile kalman daha kolay olacak dedi ben de adama çok güveniyorum iyi bi dahiliye uzmanı o yüzden başladım ilacıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…