Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya iyi gelsin de alırım canım ben şuan inositol içiyorum Q10 da içeyim mi ayrıca sence
İkisi farklı şeyler kuzum içebilirsin.
eczhnm eczhnm ve @melinda- tabiki bünyem beni şaşırtmadı 🙄🙄ufak ufak leke gelmeye başladı. Yarın tam olarak gelir🙄🙄
Vitamine karşı bünyemin yaptığıymış tahmin ettiğim gibi...
Artık regl 10 gün geçerse hamilelikten şüphelenirim🙄🙄
Canım üzüldüm Allah hayırlısını versin en kısa zamanda evladına kavuş kavuşalım hepimiz 🙁

Aminn 🤲🏻 5.aydan gittik aslında fizyolojik sıkıntım da vardı o çözüldü çok şükür. Birde para sıkıntımız vardı o yüzden hemen gitmek nasip olmadı
Aaa öyle mi kusura bakma düşümcesizlik ettim canım Rabbim tez zamanda çözüme kavuştursun

Kızlar test bana tam 6 buçuktan sonra geldi, çok uyduruk buldum bu testi ama almış bulundum bir kere evden çıkmadan yaptım ve hemen o an eşim aradı hadi in gidelim diye bıraktım testi çıktım , geldiğimde baktım hala ıslak hiç kurumamış içini söktüm çok silik resmen mercekle gözükecek bir çizgi var yılan hikayesine döndü valla bu iş, ya ben sahiden hamileyim galiba, ya da kadayı yedim sizde görüyorsanız nolur söyleyin yoksa buda mı kuruma çizgisi şaşı olcam bakmaktan hep mi bana denk geliyor anlamadım ki bu çizgiler ,
Canım , açıkcasi pek anlayamadim. Belki kuruma çizgiside olabilir ..
İstersen yarin sabah ilk idrarla yap o zaman kesin belli olur.. 👍

Kızlar test bana tam 6 buçuktan sonra geldi, çok uyduruk buldum bu testi ama almış bulundum bir kere evden çıkmadan yaptım ve hemen o an eşim aradı hadi in gidelim diye bıraktım testi çıktım , geldiğimde baktım hala ıslak hiç kurumamış içini söktüm çok silik resmen mercekle gözükecek bir çizgi var yılan hikayesine döndü valla bu iş, ya ben sahiden hamileyim galiba, ya da kadayı yedim sizde görüyorsanız nolur söyleyin yoksa buda mı kuruma çizgisi şaşı olcam bakmaktan hep mi bana denk geliyor anlamadım ki bu çizgiler ,
Yani bende kafayı yemediysem çok çok çok silik var çizgi gibi ama bence bi tane daha yap. Zaten çok fazla beklemiş

Pembelik varmı k
Pembelik varmı? Kendi cizgisine benziyor

Aynen bende onu anlamıyorum, annemlerin binada bi kız vardı, nişanlısıyla birlikte olmuş ilk birliktelikte hamile kalınca kaçıyo evleniyo neyse kocası hapise giriyo çocuk doğuyo geliyo 5-6 aylık. Kocası görüşe ev iznine çıkıyo o gecede nasıl denk gwliyosa 2.ye hamile, sonra 3-4 diye gidiyo, hey yavrum heyy biz yurtlamaları saya duralım, millet bikerede tutturuyo, haa bu evlenme meselesi 5 çocuk 6 senede oluyo tüm bunlar :63::kızgın::kızgın::skandal:
Zuhaha one ya adam ceketini atsa hamile kalmış

Ayrıca o kadar su içiyorum ve tuvalete gidiyorum ki test için yeterli gelmedi bence sabah tekrar yapıcam artık o gelen akıntıda sadece minicik damla şeklinde yine geldi sadece gözyaşı kadar falan, rengi açık pembe kahveye yakın, of bilmiyorum yok bu kadarına aklım yetiyor kalanına yoruma yapamıyorum
Ben göremedim canım ama eğer varsa sabah idrarıyla çıkar inşallah, çok su içince zaten yoğunluğu azalıyor iyice

X