Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamile kalamama durumu var mı sizde, yoksa kesinlikle okumayın bence de, çok yüksek ihtimal kendiliğinden hamile kalacaksınızdır
Kesinlikle doğal akışına bırakın ve buraları okumayın

Hiç canını sıkma bir süre dinlendir kendini sende takibi bırakıp. Yani burda dalga falan geçip birbirimizi teselli ediyoruz belki ama bi yerde de negatif görünce çok etkileniyoruz. Kendine izin ver bence bir süre
Aa yok zaten bu ay takip etmemiştim sadece tek umudum hsg filmi çektirmek oldu yoksa o gün tatilden dönmüştüm çok yorgundum emin bile değildim yumurtlamadan,

Yaaa yumurtlaman ne zamandı onu biliyor musun

19 ağustos pik ise 20 si çatlamıştır 14. gün regl olmuş oluyorsun yani canım
Hmm o anlamda diyorsun , ovülasyon testi yapmadım bu ay o yüzden bilmiyorum sadece varsayımdı ama doğruymuş en azından yumurtlama görmüşüm buda güzel , bir dahaki aya da bebek olur inşallah,

Bir grup oluşturup topluca iyileştirme ve şifa meditasyonları yapalım bence minseo
yaa ne güzel olur valla hepimizin ihtiyacı var benim bi tanıdığım senelerce hamile kalamadı tüp falan da olmadı nefes meditasyonuna başladıktan sonra hamile kaldı kendiliğinden

Teşekkür ederiz canım benim.

Yapmalısın kesinlikle

yaa ne güzel olur valla hepimizin ihtiyacı var benim bi tanıdığım senelerce hamile kalamadı tüp falan da olmadı nefes meditasyonuna başladıktan sonra hamile kaldı kendiliğinden
Evet öyle oluyor zaten. O negatif kalan etkiler enerjiler çözülüyor beden rahatlıyor ve doğal yolla gebelik geliyor

Yaaa yumurtlaman ne zamandı onu biliyor musun
2 haftadır prowomena başladım. Yan etkisi olabilir mi diyorum. Test ile takip etmiyorum ama akıntıyı baz alırsam 14 günü geçti
Umutlanmak istemiyorum hiç
Paresilaaa beni de şeytan bi dürttü bugün, 23ünde pike en yakın testi gördüm onun üzerinden de 12 gün geçti ama Pazar gününü beklicem yine de
O dürtmeler yok mu o dürtmeler
Zor tutuyorum valla kendimi

Anladım canım doktora her şeyi sor aklına gelen değerlerine göre mutlaka bi sonuca varırsınız belki de başka bi hormon tetikliyor fsh ı o da olabilir
SElam canım doktordan geldim. Bana doktor bu değerin yüksek çıkmış ama tek bunu değerlendirmek doğru depil ultrsaon muayenene göre değerlendireceğim dedi. AMH bakalım mı hocam dedi gerek bile görmedi ben analrım dedi ulrtasona göre baktı toplam 3 yumurta gördü. 3 gün önce devlette ki doktor toplam 9 görmüştü oda aytı bir konu. Evet yımurtalar var dedi. Rahim duvarında hafif bir yapışıklık gördü. Rahim filmi istedi. ve bir dahaki ay adertin 3. günü gideceğim yine ultrasonla bakacak ve yumurtaların durumunu takibe alacak. Rahim filminden sonraki 3 ay çok öenmli dedi hamile kalmak açısından. O 3 ayı kontrol altında tutacağız dedi. Bir de bana kürlerden destek al dedi. Doğal incir kürü deneyebilirsin dedi. Artı olarak bir vitamin yazdı ymurta geliştirici. tüp bebek tedavisinde veriyoruz bunu dedi. Bir de eşimin de spermiyogramını istedi böyle yani.

Hamile kalamama durumu var mı sizde, yoksa kesinlikle okumayın bence de, çok yüksek ihtimal kendiliğinden hamile kalacaksınızdır
Henüz 2 aydır deniyoruz.. Umarım fazla bekletmeden gelir bebişimiz.. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakıp evlatla sınamasın..

süper kuzum baya ilgilenmiş doktor sen zaten hsg çektirmek istiyordun sanırım o da aradan çıkmış olur hem yumurta geliştirici ne verdi vitamin mi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…