Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kızlar boşuna dalga geçmiyormuşum kendimle şimdi lavaboya gittim ve pes pembeler beni karşıladı, nasipte yokmuş aldığım erken genelik testlerini de artık kim bilir ne zamana kullanırım, ama bir şeyi öğrenmiş oldum demek ki o 19 ağustosta yaşadığım şey gerçekten yumurtlamaymış ve ben yumurtlamadan 15 gün sonra adet oluyormuşum 14 gün değil demek ki,

Bence benim çocuğum stresten olmuyor! Hepimiz kafayı yedik sanki! Her hormonu okuyoruz her sözü düşünüyoruz. Bazen uykum kaçıyor gece yarisina kadar düşünüyorum. Çok yoruldum.
Bnde 2 3 aydır bu siteye takılıyorum. Burdaki kişilerin yaşadıklarını okudukça stres oluyorum, karamsarlığa kapılıyorum. Acaba bende de aynı sorun problem olabilir mi diye uykularımın kaçtığı geceler yaşadım. Ve artk her konuyu okumamaya, bazı şeyleri araştırmamaya karar verdim.

Evet kızlar boşuna dalga geçmiyormuşum kendimle şimdi lavaboya gittim ve pes pembeler beni karşıladı, nasipte yokmuş aldığım erken genelik testlerini de artık kim bilir ne zamana kullanırım, ama bir şeyi öğrenmiş oldum demek ki o 19 ağustosta yaşadığım şey gerçekten yumurtlamaymış ve ben yumurtlamadan 15 gün sonra adet oluyormuşum 14 gün değil demek ki,
canım pikten sonra değil çatlamadan sonra sayman lazım

Bnde 2 3 aydır bu siteye takılıyorum. Burdaki kişilerin yaşadıklarını okudukça stres oluyorum, karamsarlığa kapılıyorum. Acaba bende de aynı sorun problem olabilir mi diye uykularımın kaçtığı geceler yaşadım. Ve artk her konuyu okumamaya, bazı şeyleri araştırmamaya karar verdim.
ne iyi yapmışsınız iyi gelmiyorsa tabi ki okumayın ama biz burda aynı süreçleri yaşadığımız için birbirimizi çok iyi anlıyoruz ve birbirimize iyi geliyoruz size iyi gelmiyorsa okumayın tabi ki umarım en kısa yoldan hamile kalırsınız...

Aslında regl ve hamilelik belirtileri benzer oluyor kuzum o yüzden aynı şeyleri yaşıyoruz gibi

Hiç canını sıkma bir süre dinlendir kendini sende takibi bırakıp. Yani burda dalga falan geçip birbirimizi teselli ediyoruz belki ama bi yerde de negatif görünce çok etkileniyoruz. Kendine izin ver bence bir süre

Hamile kalamama durumu var mı sizde, yoksa kesinlikle okumayın bence de, çok yüksek ihtimal kendiliğinden hamile kalacaksınızdır

Kizlar selam yarina tam pik olur degilmi baskasina yorum yapiyorum ama kendime gelince donup kaliyorum :işsiz: IMG_20200903_154550.jpg

X