Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hepsini yaşıyorum başımda ağrıyor normalde ağrımaz sabah 7 de tuvalete uyanıyorum ben normalde asla uykumdan kalkmam bunun için ama resmen her uyandığımda son raddesinde yetişiyorum benimde sol tarafım ağrıyor belim sırtım böbreklerim bacağım ve uykum geliyor, of bilmiyorum belirti aramayacaktım ama hayatımı etkiliyor resmen nasıl göz ardı edeyim, inşallah hayal değil gerçektir,

İnşaAllah hamile haberinizi alırız sık sık tuvalete gidiyom bende

Birşey sorcam yardımcı olabilirmisiiz aşka yere yazdığımız yorumu başka sayfaya nasıl ekliyoz tekrardan? Sagolun

Günde 2 bçk lt tüketiyorum zorlasam da meyve ile aram yok birde bulantım başladı yiyesim yok hiçbişi
Hmm haklısın iştah kaybı olurmuş başlarda onu hesap edemedim ay hamilee kalamıyoruz bir dert kalıyoruz on dert niye böyleyiz biz yabence çocukluktan hamileliği bir hastalık gibi gösterdiler bize ben hamile kalınca yatalak olacağımı düşünürdüm eskiden

Hahah cnmsn inşllh hamilesindir. Vlla o göğüs halkaları olmaz hemen öyle o kısmı geç canısı. Gaz ve halsizlik olabilir bak belirti
Aaa göğüs halkalarına ümit bağlamıştım ama ben yaa Neyse artık inşallah diğerleri tutar
Bende damacana ile su içiyorum içim yanıyoo diye diye
Yüzüne soğuk sular da çarpıyorsan aynıyız yani

İşte o belirtileri biz mi hayalen yaşıyoruz yoksa cidden var mı mesela

Katılıyorum bence benimkiler hayal ürünü kendi kendime üretiyorum şuan açlıktan ölüyorum mesela ben öğle yemeği asla yemem sağlam geç bir kahvaltı yaptım ama şuan açım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…