Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Peki bür şey dicem diyelimki bu gelen şey devam etmezse kısa sürerse buna mı yerleşme kanaması diyorlar, az önce baktım yumurtlamadan 14. Gün sonra 5-7 günlük hamileyken yerleşme olur ve rengi açık pembe ya da kahverengidir diyor, ay ben şuan şansımı zorluyorum demi kabullenmem lazım adet olduğumu, hamile olmadığımı,

süper kuzum baya ilgilenmiş doktor sen zaten hsg çektirmek istiyordun sanırım o da aradan çıkmış olur hem yumurta geliştirici ne verdi vitamin mi canım
Evet randevumu aldım. Zaten o da hemen sordu ecomardan mı aldın randevuyu diye. Evet vitamin galiba canım özel onu da arştırcam şimdi impryl diye bir takviye verdi. İlgiliydi. Eşime de diyorumgayet ilgili bir doktor hani böyle ağzının içine bakıyor ona birşeyler somamız için. Eşim diyor parayı verince ilgileniyorlar :))))))

2 haftadır prowomena başladım. Yan etkisi olabilir mi diyorum. Test ile takip etmiyorum ama akıntıyı baz alırsam 14 günü geçti
Umutlanmak istemiyorum hiç😔😔

O dürtmeler yok mu o dürtmeler 😔😔
Zor tutuyorum valla kendimi
Ya yapsanaaaaa günün çok geçmiş çocuk okula başlayacak çıkar hemen :halay: Nasil sabrediyorsun :halay: Buraya da yaz mutlaka:halay:

Evet randevumu aldım. Zaten o da hemen sordu ecomardan mı aldın randevuyu diye. Evet vitamin galiba canım özel onu da arştırcam şimdi impryl diye bir takviye verdi. İlgiliydi. Eşime de diyorumgayet ilgili bir doktor hani böyle ağzının içine bakıyor ona birşeyler somamız için. Eşim diyor parayı verince ilgileniyorlar :))))))
duydum kuzu onu burda kullananlar vardı valla canım devlette doktor insanı kovmaktan beter ediyor özelde en azından insan gibi muamele görüyorsun verdiğin paraya değiyor

Peki bür şey dicem diyelimki bu gelen şey devam etmezse kısa sürerse buna mı yerleşme kanaması diyorlar, az önce baktım yumurtlamadan 14. Gün sonra 5-7 günlük hamileyken yerleşme olur ve rengi açık pembe ya da kahverengidir diyor, ay ben şuan şansımı zorluyorum demi kabullenmem lazım adet olduğumu, hamile olmadığımı,
olabilir tabi canım açık kırmızı oluyomuş sanırım takip et bakalım koyulaşırsa regldir devamı gelmezse yarın bi test yaparsın

2 haftadır prowomena başladım. Yan etkisi olabilir mi diyorum. Test ile takip etmiyorum ama akıntıyı baz alırsam 14 günü geçti
Umutlanmak istemiyorum hiç😔😔

O dürtmeler yok mu o dürtmeler 😔😔
Zor tutuyorum valla kendimi
Varsa kesin çıkar ya zaten adet günün geçmiş 😬 tabi sen bilirsin ama ben günüm gelmeden yapacağım hatta 😍

Erken ama yaa çıkmaz kesin üzülürüm 😬
Orası öyle. Benim araştırmalarıma göre en iyi predictor early. Ama kötü diye yorumlrda var. O markanın bir testi daha varmış digital. Kaç haftalık hamile olduğunu gösteriyormuş. Yani pazarlama stratejisi Mi yoksa doğru mu bilemiyorum

X