Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kandaki test sonucu 12.08 cikti bi tanıdığın sizce tutar mu tüp bebek tadavisi buuu
Tüp bebek bu konuda bir fikrim yok ama 10.nun üstünde değer dinlensin bolca olumlu düşünsün ve dua etsin inşallah yükselşr ben cevap yazdım ama? Bana mı yazdınız emin olamadım?

Tüp bebek bu konuda bir fikrim yok ama 10.nun üstünde değer dinlensin bolca olumlu düşünsün ve dua etsin inşallah yükselşr ben cevap yazdım ama? Bana mı yazdınız emin olamadım?
Saolsin canim benim degil zaten tanidigin

merhaba kızlar ovulasyon takibine göre bugün yumurtluyormusum. Biz gece ilişkiye girdik plansız olarak doğaçlama gelişti libido tavan yaptı bu ara
Neyse şunu söylemek istiyorum pkosluyum ovulasyon takibimiz bizde pek mümkün değil aslında bu takvime cokta aldanmamam lazım sanırım
Ama her ay kendiligimden adette oluyorum ilaçsız
Hamilelik aslında zamanı değil erken diye istemiyorum ama biyandan da pkosluyum çokta ertelemeyeyim diye bu ara dener oldum
Bakalım nolacak

Ayy hadi gözün aydın olsun diyelim inşallah sorunsuz güzel bi hamilelik geçirirsin

ocak ayında aşılama yaptırmıştım kimyasal ile sonuçlandı, bu doğal yoldan ilk gebeliğimdi
Rabbim tekrarını yaşatmasın, üzücü bi olay ama doktorum düşük olunca üzülmeyin vücudun sağlıksız olanı atar demişti. İnşallah en kısa sürede sağlıklı bi hamilelik yaşarsın çok çok aminnn

Kızlaarrr bende dayanamıcam sanırım gidip test alıcam daha 5 gün var ama, şu merak var ya şu merak hepimiz için hayırlısı olsun yaaaa. Bu arada bu ayda hamile kalamazsam ovülasyon testi alıcam ama ne önerirsiniz? Hiç bir fikrim yok bu konuda

Kizlar hangi ovulasyon testi iyi sizce ben laboguic kullandım ama yanıltır diyorlar hangisini alayim
innovita markanın hassas testlerinden kullanıyorum memnunum ben

hormonların falan nasıl düzenli regl oluyorsan yumurtlama oluyordur muhtemelen teşhis nasıl kondu

Bir kere olmuştu diye hatirliyyine olur Allah'ın
Çok teşekkür ederim canım Allah tez zamanda sanada nasip etsin inşallah
Hamile misin canım çok sevindim tebrik ederim inşallah sağlıcakla kucağına al canim

Nasil gebe kaldın ovulasyon testi uyguladın mı
Yok uygulamadım onu bilmiyom sadece arkadaşım bana takvim uygulamasını indir demişti ordan adet olacağım yumurtlayacağım zamana bakıyom kendimce tutuyordu da başka bir şey yapmadım

hormonların falan nasıl düzenli regl oluyorsan yumurtlama oluyordur muhtemelen teşhis nasıl kondu
Canım teshisim ta on yedi yaşımda adet olduğumda konmuştu .kontrole de en son geçen yıl yeni evlendigimde gittim

Biryildir ugramadim .

İnşaAllah Rabbim yüzünü güldürür en hayırlı zaman da
Sagol mutluluktan gül ağla Rabbim en kısa hayırlı zaman da sanada bdakiisty herkese bu güzel mucizeyi duyguyu yaşatsın ve saglıklı gebeliklermiz olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…