Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin n inşallah 🙏🙏🙏 dualarım sizinle içten ediyorum Rabbim tez vakitde burda hamile olmak isteyen herkesin kucağını doldursun saglıklı gebelik ler nasip etsin yaşatsın bana dua edermisin iz sağlıkla ilerlesin bebeğimi kucağıma alayım inşallah bende sağolun
Amin inşallah darısı başınıza benimde Rabbim tamamına erdirsin inşallah 🙏🙏🙏

aa hadi ya ama sen normal pco lular gibi 2 ayda 3 ayda bir regl olmuyomuşsun o bakımdan avantajlı
Eskiden üç dört ayda oluyordum kuzu. Evlendigimden itibaren her ay görmeye başladım.
Bazen beş on gün gecikebiliyor da fazla değil. Haftaya doktora gidiyorum bakalım.
Neler sorayım ultrasondayken .bilemiyorum aklıma gelmiyo soracaklarm.

E bide kan vercem tabi ama adetin 2. Veya 5.gununde vermiş olmucam için sağlıklı bı sonuç elde edilir mi acaba ki

Amin inşallah teşekkür ederim Rabbim sizlerde nasip etsin inşallah 🙏🙏🙏🙏
Hayırlı olsun çok sevindim sağlıkla kucaklayın inşallah, bir sorum olacak sizin bu kasılmalarınız ağrılarınız uzun süre oturduğunuzda oluyormuydu, bide böyle bacağa doğru ağrı uyuşma yapıyormuydu, benim karnım bacağım bağırsaklarım bile ağrıyor şuan ya fena şekilde ağrıyla gelen bir regl olcam ya da hamileyim iki ihitmalden başkası yok tabi😂benimki de laf

Bu arada buraya bebek isteyisimizin ikinci ayında gelmiştim ilk. Daha çok yenisin ki sen demişlerdi :) ben o zaman nedense uzun süre bekleyeceğimi hissetmiştim. Şu an 6. Ayımız. Hala güzel haberleri bekliyoruz. Eylül başlangıçlar için güzel bir ay. İnşallah hepimiz bu güzel aydan güzel nasiplerimizi alırız ☺️🌸

Bu arada buraya bebek isteyisimizin ikinci ayında gelmiştim ilk. Daha çok yenisin ki sen demişlerdi :) ben o zaman nedense uzun süre bekleyeceğimi hissetmiştim. Şu an 6. Ayımız. Hala güzel haberleri bekliyoruz. Eylül başlangıçlar için güzel bir ay. İnşallah hepimiz bu güzel aydan güzel nasiplerimizi alırız ☺🌸
Amin kuzucum

Eskiden üç dört ayda oluyordum kuzu. Evlendigimden itibaren her ay görmeye başladım.
Bazen beş on gün gecikebiliyor da fazla değil. Haftaya doktora gidiyorum bakalım.
Neler sorayım ultrasondayken .bilemiyorum aklıma gelmiyo soracaklarm.
Belki de iyileşme olmuştur kistlerin falan geçmiştir hormonlarına baktır mutlaka Lh fsh Tsh insülin bi de D vitamini Prolaktin önemli onlara da baktırırsan iyi olur. Alttan muayne eder muhtemelen zaten yumurtalıkların durumunu söyler sana doktor reglimin 3. Günü gitmen lazım bu testler için bu arada

Bu arada buraya bebek isteyisimizin ikinci ayında gelmiştim ilk. Daha çok yenisin ki sen demişlerdi :) ben o zaman nedense uzun süre bekleyeceğimi hissetmiştim. Şu an 6. Ayımız. Hala güzel haberleri bekliyoruz. Eylül başlangıçlar için güzel bir ay. İnşallah hepimiz bu güzel aydan güzel nasiplerimizi alırız ☺🌸
Ay inşallah kuzum 🙏🍁

Belki de iyileşme olmuştur kistlerin falan geçmiştir hormonlarına baktır mutlaka Lh fsh Tsh insülin bi de D vitamini Prolaktin önemli onlara da baktırırsan iyi olur. Alttan muayne eder muhtemelen zaten yumurtalıkların durumunu söyler sana doktor reglimin 3. Günü gitmen lazım bu testler için bu arada
Adetliyken alttan muayene edemez ki ediliyor mu iğrenç 🤣

Bir kere olmuştu diye hatirliyyine olur Allah'ın

Hamile misin canım çok sevindim tebrik ederim inşallah sağlıcakla kucağına al canim
Çok teşekkür ederim canım 😚 sende sağlıkla al kucağına bebişini. Ya idrar yolu enfeksiyonu vardı azck doktor ilaç yazdı gece içtim toz tek kullanımlık akıntım sarımıydı ama bugün kahveye döndü dr aradım düşük önleyici ipne yazdı yaptım normal mi acaba belim kasık ağrım da var. Sildikçe peçeteye gelen akıntı ama 😔

Aferin dayanamadın 😀 erken gebelik yapsaydın bari
Ay en iyisi cidden hiç test yapmamak. Erken gebeliği ben yaptım bi pozitif çıktı ertesi gün bi Daha yaptım ikinci çizgi daha da silik çıktı. İnsanın psikolojisini bitiriyor bu testler. Zaten kaç gündür karnım şiş göğüslerim şiş yani kimyasal mı oluyor anlamıyorum

Çok teşekkür ederim canım 😚 sende sağlıkla al kucağına bebişini. Ya idrar yolu enfeksiyonu vardı azck doktor ilaç yazdı gece içtim toz tek kullanımlık akıntım sarımıydı ama bugün kahveye döndü dr aradım düşük önleyici ipne yazdı yaptım normal mi acaba belim kasık ağrım da var. Sildikçe peçeteye gelen akıntı ama 😔
Kahverengiyse ve fazla miktarda degilse korkma kuzum🤗

X