Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın herkese bu sabaha karşı evde test yaptım pozitif sabaha kan vermeye gittim yarın alcam inşallah güzel olur herşey sağlıkla artarak ilerler hamileliğim ve bebeğim benimledir saglıklı huzurlu mutlu sorunsuz güzel rahat bir hamilelik geçiririm inşallah darısı tüm isteyen herkese ve sizlere olsun inşallah tez vakitde

En güzel kararı vermişsin. Biraz kendini dinlendirmen de iyi olucak. Bende önümüzdeki iki ay daha takip yapmıycam
Kendimi dinle iyi gelir inşallah ragatlatırsın kendini en kısa zamanda hayırlısıyla

hormon testlerini yaptırıp ovülasyon takibi ile denedin mi canım ?
Denemediğim yol kalmadı bebeğin
Ocak ayında başladık
Ben şubatta hamile kaldım
Martta düşük yaptım kimyasaldı
Daha sonra ovülasyon testler denedim
Zaten hanileliğimi de ilk denemede tuttu ovülasyon testi ile.
Sonra denedim araya pandemi girdi gidemedim.
Bu ay doktora gittim
Bütün hormonlara bakıldı
Herşeyime baktı.
Hiçbirşey tok dedi benim tarafımdan
Eşimden test istedi. Sperm testi verdik.
Ve ileri haraketliliği 20 çıktı ama ileri hızlı haraketlilik 0 çımtı
İlaç tedavisine başladı doktor.
Bu sireçte ne yapmam gerekşyor bilmiyırum
Hala çok üzgünğm

aaa süper hayırlı olsun :) nasıl oldu nasıl öğrendin anlatsana :)

Canım seninle aynı durumdayız, ben de şubatta ilk denemede hamile kaldım Martta kimyasal oldu 1 ay ara verdik sonra her ay denedik ama malesef hala olan bişi yok ... Sperm sonuçlarından pek anlamam ama hareketlilik yok muymuş ? Eşine klomen falan mı verdi ?

Canım bence üzülme henüz 8 ay olmuş ve sebep belli gibi, insan bir zamandan sonra daha sakinleşiyor ve kabulleniyor, arada tüp bebek topiklerine bakıyorum ben, insanlar 4. Denemede hamile kalıyor. Eşinin ilaç tedavisiyle üç ay sonra artış yaşanır inşallah

Hayır protime men + teatrio kapsüş verdi
Bunları yiyor.
Ayrıca her gün 3 kaşık keçinoynuzu özü
1 avuç ceviz fındık
1 kaşık da arı sütü polen arışımı
Syrıca arı sütü poleni bende yiyorum onunla...
Sigarayı bıraktı.
Ve sağlıklı besleniceksimiz dedi.
Ben artık ekmeği bile evde kendim yapmaya başladım...

Allah razı olsun canım
Umarım yaşanır
Çok teşekkür ederim.
Ama bu süreç beni manevi olarak çok yıprattı

Eşin sperm testi verdi mi ?
Atarsan yorumlayabiliriz

allah yardımcımız olsun, bakalım bizim nasıl çıkacak... hep kadınların üzerinde yoğunlaşıyor testler tedaviler ama erkekte mutlaka sperm vermeli 6. aydan sonra bence iyi yapmışsınız o yüzden inşallah kullandıkları işe yarar keçiboynuzun faydasını çok gören var

Eşin sperm testi verdi mi ?
Atarsan yorumlayabiliriz
daha vermedi kuzum bu ay verecek işte regli bekliyoruz bu bizim 6. denememizdi artık bu ayda olmayacak gibi duruyor olmazsa sıra onda ben üstüme düşeni yaptım tüm testlerimi oldum tiroid ilacıma başladım bi de o kontrol olsun bakalım

Tebriklerrr Saglikla ilerlesin ve darısı başımıza

Allah razı olsun canım
Umarım yaşanır
Çok teşekkür ederim.
Ama bu süreç beni manevi olarak çok yıprattı
Canım seni çok iyi anlıyorum, hepimiz aynı durumdayız, ben iki seneyi geçti ve sebep yok ortada, şimdi en azından eşinin tedavisiyle bir şansın var, bir kere hamile de kalmışsın ayrıca yine kalırsın çooook yüksek ihtimal modunu yüksek tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…