Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
minseo minseo D0RIS D0RIS kızlar şu meditasyon olayını anlatır mısınız ya
Canım ben önce duş alıyorum sonra karanlık odada yatağıma uzanıyorum istersen meditasyon müziği açabilirsin sırt üstü düz bi şekilde yatıyorum niyet ve dileklerime odaklanıyorum ama şöyle mesela o son olayda ben bütün gün allahım bana bi işaret göster diye hep kendi kendime tekrar ettim vücudumu hazıladım sonra işte gözlerimi kapadım allahım bana bi işaret göster bi işaret göster derken beyin uyku haline geçmiş gözümün önünde kırmızı bi karanfil belirdi ve ben sıçradım ne alaka oldum sabah işte araştırdığımda bu yazılanları okuyunca tüylerim diken diken oldu

Canım çatlamanın 6. Gününde mümkün değil idrara geçmiş llamaz bence boşuna harcama 🤔
Kuzum kasıklarımda hafif batmalar var bugün. Acaba tekrar mı yumurtlama olacak ki hafif de sulu beyaz akıntım var ama sünen değil. Ovulasyon testi yarın a pik olacak gibi çıktı fotoraf dan Bi tık daha koyu normalde. Bilemedim

Eklentiler

• DSC_0392.JPG
    DSC_0392.JPG
    52,9 KB · Görüntüleme: 22
Geçtiğimiz salı yumurtladım 1 hafta oldu sence ideal gun hangisi canım
Benim de program geçen salıyı gösteriyor canım Ama haftaya salı yapmayı planlıyorum ben. Çünkü önce yapıldığında negatif çıkınca insanın içinde yine de erken yaptım belki pozitiftir umudu oluyor

Benim de program geçen salıyı gösteriyor canım Ama haftaya salı yapmayı planlıyorum ben. Çünkü önce yapıldığında negatif çıkınca insanın içinde yine de erken yaptım belki pozitiftir umudu oluyor
Oda doğru

Kuzum müsait bir zamanımda özelden uzunca mesaj yazarım sana olur mu? Video vs de atarım. Ya da extra merak ettiğin ilgini çeken bir şey varsa sende özleden yazıp sorabilrsin.
Canım hiç bilgim olmadığı için ne soracağımı da bilemiyorum aslında, bende anksiyete var ona iyi gelir mi acaba

X