Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dedigin marka yaniltici oluyordu ztn kuzum sayiniz az tup bebek dusunun bence 😑
Ya peki yine sonradan çizgi çıkardı bu labaquick bunda hiç olmazdı, kist falan mı var acaba bende ama hsg çekildim ayrıntılı baktı doktor hiç söylemedi böyle birnley niye sonradan çizgi veriyor bu testler🤦🏻‍♀️İmtihanım çok büyük benim, resmen kendi kendimin düşmanı oldum, keşke test yapmasaydım,

Ya peki yine sonradan çizgi çıkardı bu labaquick bunda hiç olmazdı, kist falan mı var acaba bende ama hsg çekildim ayrıntılı baktı doktor hiç söylemedi böyle birnley niye sonradan çizgi veriyor bu testler🤦🏻‍♀️İmtihanım çok büyük benim, resmen kendi kendimin düşmanı oldum, keşke test yapmasaydım,
Yukle bakayim testi canim

Sizin ne sorununuz var ne zamandır deniyorsunuz

Kesin diye birsey yok canım ama buyuk ıhtımalle catlama olur, iğnenın ıcerısınde hcg hormonu var, hatta 10 gunden sonra etkısı gecıyor, vucut kendını hamıle kaldıgı ıcın yumurtaları salıyor
umudum kalmadı bugün 21.günüm ve progesteron 2,04 çıktı.Doktor sen bu ay yumurtlamamışsın dedi.Bu nasıl birşey anlamadım.14.gün yumurtayı ölçtü 20 mm dedi çatlatma iğnesi vurdu.Şimdide yumurtlamamışsın diyor.Nasıl oluyor bu var mı bilginiz acaba?

umudum kalmadı bugün 21.günüm ve progesteron 2,04 çıktı.Doktor sen bu ay yumurtlamamışsın dedi.Bu nasıl birşey anlamadım.14.gün yumurtayı ölçtü 20 mm dedi çatlatma iğnesi vurdu.Şimdide yumurtlamamışsın diyor.Nasıl oluyor bu var mı bilginiz acaba?
Nası ya ölçtüğü şey ne o zaman

Sizin ne sorununuz var ne zamandır deniyorsunuz
Eşimin sperm sayısı 120 bin çıktı, morfolojisi de 0, yani bozukmuş dna testi yaptırmadık direkt tüp bebek dedi ama eşim hayır diyor kür yapıcam beklicem hemen yaptırmıcam ama anlatamıyorum ona yaşı 36 benimde 28 küçük değiliz ki ayrıca benim de troitlerim sorunlu pko var, yani ihitmaller düştükçe düşüyor, tüp bebek olması bile düşük bir ihtimalmiş, eşimin ailesinde var genetik bir şey bence ama kabul etmiyor, ayrıca kendisi kalp damar hastası bir ton ilaç içiyor, üzülüyorum ona da ,

Eşimin sperm sayısı 120 bin çıktı, morfolojisi de 0, yani bozukmuş dna testi yaptırmadık direkt tüp bebek dedi ama eşim hayır diyor kür yapıcam beklicem hemen yaptırmıcam ama anlatamıyorum ona yaşı 36 benimde 28 küçük değiliz ki ayrıca benim de troitlerim sorunlu pko var, yani ihitmaller düştükçe düşüyor, tüp bebek olması bile düşük bir ihtimalmiş, eşimin ailesinde var genetik bir şey bence ama kabul etmiyor, ayrıca kendisi kalp damar hastası bir ton ilaç içiyor, üzülüyorum ona da ,
Neden hayır diyo pek güvenilir olmuyor diye mi Allah yardimcin olsun bakalım bizim sıkıntı neymiş bi kaç daha bekleyelim de

Yumurta vardır ama çatlama dan kaybolmuştur, saglıklı Bı yumurta deıldır.. 10 ve uzerı cıkınca saglıklı çatlama olmus dıyolar

ya bilmiyorum ki.Ölçtü hatta ultrason görüntüsünü verdi.20 mm bak dedi bugün hemen yapalım dedi.Sonrada sonuç bu.Başınıza hiç böyle birşey geldi mi?Bunun anlamı ne acaba?Bu progestoran oranıyla hamile kalan var mı?
Doktorun sacmalamis yumurtlamissn catlatma ignesi vermis catlama olmamis diyebilirde yumurtan olmamis demesi ya seni unuttu yada tecrubesz

Bende özel okulda öğretmenim acaba beni de çağırırlar mı,
Müdür müdür yardımcısı zorunlu olarak katılıyormus, 2 ogretmen ıcın kura cekldı biri ben cıktım, ve ben de bu okula yenı tayın oldum yenı ev tasıdım, hıcbı yerı bılmıyorum.. Gonullu olanları sordular kımse olmayınca kura cekldı, Ozellerden ıstenılıyor mu bılmıyorum

ya kızlar bu ne oluyor simdi anlamadım gitti adetim biteli tam23 gün olduve kasıklarım fena batıyor belim kopuyor ozellikle sol kasıgı agrıyor yumurtlamam mumkun degil dunde resim attım aynıydı bu gün küde ayni ovulasyon testi yaptım nasıl bir yol ızlemem lazım anlamadım gitti kafam oldu allak bullak

Eklentiler

• 20200830_170953[2].jpg
    20200830_170953[2].jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 42
  • 20200831_130733[1].jpg
    20200831_130733[1].jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 31
Doktorun sacmalamis yumurtlamissn catlatma ignesi vermis catlama olmamis diyebilirde yumurtan olmamis demesi ya seni unuttu yada tecrubesz
Bilmiyorum keşke sizler gibi açık konuşabilseler.Ama bizimle kendi seviyelerinden konuşup anlamayıp soru soruncada kızıyorlar ki ben özele gidiyorum.Sizden anladığım kadarıyla çatlatma iğnesine rağmen yumurtam çatlamamış öyle mi?Çok büyük hayal kırıklığına uğradım bu ay femarada kullanmıştım.:KK43:

Arkadaşlar merhaba polikistik ile ilgili güncel bi konusma alanı bulamadım kadınlar klubunde arama motorunda

O yüzden buradan soracağım
Ben polikistik overliyim yumurtlama günlerim belirsiz mi benim.

Bebek yapmak için neye göre ilişkiye girecegimi anlamadım

Müdür müdür yardımcısı zorunlu olarak katılıyormus, 2 ogretmen ıcın kura cekldı biri ben cıktım, ve ben de bu okula yenı tayın oldum yenı ev tasıdım, hıcbı yerı bılmıyorum.. Gonullu olanları sordular kımse olmayınca kura cekldı, Ozellerden ıstenılıyor mu bılmıyorum
Ay ne kadar kötü, benimde hiç şamsım yoktur eminim bana da öyle olurdu, insan bilmediği yerde nasıl gidecek hemde yürüyerek demi, bu arada hangi il sizin

X