Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim her ay üç dört bazen beş gün sürüyordu canım
Sanirim bnmde oyle olacak peki denemenize ragmen genelik olusmadimj sonucta 3 4 5gun sursede catliodu bu arada bende rejimdeyim ekmek hayatimdan cikardim tatli seker vs sadece az miktarda bulgur pilavi var dikkat ediyorum eylul 10dna tekrar doktora gitcem

Gecen ay deneyemedik hastaydim onceki aylar denedik ama ciddiye almadim basta martta testte hersey normaldi diye takmadim bu ay asiri stres yaptim ovulasyon testi cok faydali ama bu sekilde cok zor hergun bekle her gun insan gerilio etrafimdakiler bi de ilk ayda kalinca noluyoruz oldum bende ama simdi daha iyiyim cok sagolun destek oldunuz bana umudum var olacak elbet normal yollarla insallah
Ben de 5 aydır deniyorum bak aynıyız bu kadar takma kafana bi kaç gün daha yap test bakalım ne olacak her şeyin bi tedavisi var diyorum ya en kötü klomene başlarsın en azındam yumurtan var büyüyor

Ben de 5 aydır deniyorum bak aynıyız bu kadar takma kafana bi kaç gün daha yap test bakalım ne olacak her şeyin bi tedavisi var diyorum ya en kötü klomene başlarsın en azındam yumurtan var büyüyor
Onada kur kullandim yoksa buyumedi inofolice basladim yine bakalim artik sizinde peki yumurtlayip 4 5 gun sonrami catlio

kızlar sizce pik mi ? bence pik gibi🙄

Eklentiler

• A55C7F65-CFA7-4A7D-B32D-9CC29D5D12F2.jpeg
    A55C7F65-CFA7-4A7D-B32D-9CC29D5D12F2.jpeg
    255,8 KB · Görüntüleme: 42
  • AE367F56-E2FB-45B9-A25D-F9916A3C03FB.jpeg
    AE367F56-E2FB-45B9-A25D-F9916A3C03FB.jpeg
    58,5 KB · Görüntüleme: 45
Hmm anladim canim sagol
canım yemene içmene dikkat et, kür yapma, sadece foliktir d vitaminidr al. rafine şeker ve un tuz hayatından çıkar hareketini arttır. stresi min seviyede tutmaya çalış. mutlaka ve mutlaka beslenmene dikkat et pco etkilerini çok aza indirgiceksin. bu bi hastalık değil sendrom. sendromların da tetikleyicisi var. herşey olur sağlığına şükretmeli, kendini rahatlatmalısın 🙏🏻

Daha olmamıs demisti bana bigebeningünlügü. Ama olmustu yani cünkü sonra degerlendirememistik . Burda kızlar olmus felan demisti herkes
Benimd de üstteki dün alttaki bugün canım senin gibi benim de tam koyu olmadı bi kaç gün daha devam edeceğim teste

Eklentiler

• IMG_20200826_191548.jpg
    IMG_20200826_191548.jpg
    108,4 KB · Görüntüleme: 34
Benimd de üstteki dün alttaki bugün canım senin gibi benim de tam koyu olmadı bi kaç gün daha devam edeceğim teste
Benim gibi aynı. Sen değerlendir bence. Teste de devam edeceksen daha iyi tabi benim öyle bi imkanım olmamıstı

X