Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen kendin mi karar verdin kullanmayı. Ben zaten önümüzdeki ay rutın kontorller için tekrar doktora gideceğim. Bu sefer yumurta takibi ve çatlatma iğnesi istiycem doktordan. Ve bu takviyeyi soracağım.
Sor bencede veb arkadasimdan aldim kullandim ama biraktim 3 gundur hamile kalirsam yine kullanirim 1 kutu duruyo daha folic asit niyetine kullanirim hamile kalirsam

Kızlar acil kımyasal gebelik hastane de belli Olurmu kese olusmamıstır daha yinede anlarlar mı kanama baslıcak gLiba leke geldi

Öyle mi canım belki olmuştur ama kese Bi gitsin bakalım
Evet kuzum kimyasalı düşük sayılmıyor doğal seleksiyon diyorlar bebekte kromozomsal bozukluk olacağı için vücut gebeliği başlamadan sonlandırıyor ama kese oluştuktan sonra oluşan Kanamalarda ilaç veriyorlar

-Yagmur- ama canım ben çok duydum böyle başta kanama yaşayan kendini yorma uzan ve en kısa sürede doktor a git. Bi de kimyasal da bu kadar koyu çizgi gebelik olmuyor galiba hafif silik çizgi oluyor senin ki baya koyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…