Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@Yagmurr07 Regen_ kizlar gebelikte hangi gunden itibaren lh yeniden yukseliyor? Yumurtlamanin ustunden dort gun gecti silik simdilik cizgi
Aslinda bebegin döllenmesine bagli kimisinin hızlica döllenmesi oluyor hemen görünuyor kimisinde ise daha gec goruluyor canmm ama beta salgisi artimca lh da yuksek oluyor bu yuzden daha koyu t görüluyor. Ortalama regl ye 5 6 gün kala lh daki koyulasma takibi yapilabilir

Stres bizi maf ediyor keşke diyorum bazen eşim kadar kafam rahat olsa bu bebek konusunda Bi de üç gündür Leslie yapıyorum feci kasık ağrısı çekiyorum anlamadım

Stres bizi maf ediyor keşke diyorum bazen eşim kadar kafam rahat olsa bu bebek konusunda Bi de üç gündür Leslie yapıyorum feci kasık ağrısı çekiyorum anlamadım
Erkekler çok rahat biz taktık mı takıyoruz benim eşimde öyle takma bırak olacak eninde sonunda işte diyor

Erkekler çok rahat biz taktık mı takıyoruz benim eşimde öyle takma bırak olacak eninde sonunda işte diyor
Benim eşim de öyle evlendiğimiz ay hamile kaldın çünkü pko yum olmaz diye kafan rahat dı bak şimdi üstüne düşüyorsun olmuyor lütfen rahat ol diye Bi de görev gibi cinsel ilişkiye girmekten bıktı

Aynı ben de şubat ayında işte aman nasılsa en az 4 5 ay olmaz dedim o ay hamile kaldım ama canım şöyle bişi var ne kadar kimyasal olsa da vücut bi afallıyor hormonlar değişiyor vücudun dengesi değişiyor o yüzden tekrar hamile kalmak için vücudun rahimün toparlanması biraz zaman alabiliyor. Psikolojinin de etkisi var strese toparlanma sürecini uzatıyor malesef

E bana kürtaj için bebek çok büyük dediler sonuçta dört buçuk aylıktı suni sancı ile sekiz saat sancı çekip bildiğin doğum hane de doğurdum düşün yani Bi doğum gerçekleşti dört ay korunduk ve sekiz ay oldu deneyeli ama hala yok vücut değişiyor

Galiba haklısın ben Bi akşam ovulasyon testi yapayım canım iki gün önceki ilişki den bu kadar sperm gelmez herhalde her lavaboya gittiğimde şeffaf yapışkan akıntı geliyor

Cok sagol canimm

Cok uzuldum canim erken dusuk yaptin saniyodum. Doktorlar neden oldugunu soyledimi

Cok uzuldum canim erken dusuk yaptin saniyodum. Doktorlar neden oldugunu soyledimi
Yok canım ben düşük yapmadım muayane ye gittiğimde öğrendim kalbi durmuş oğlumun. Valla herşey güzeldi çok hareketli idi böyle kaydıraktan kayar gibi kayardı ultrason da doktor ense kalınlığında bakmak için baya çabaladı kıpır kıpırdı yaramaz olacak derdi ikili testi tertemizdi riskli ayı geçmişti.. Neden oldu niye oldu hiç Bi sebep bulamadım.. Genetik test temiz çıktı pıhtı testinde sadece PAI-1 4G çıktı gerisi temiz çıktı bu da Bi pıhtı sayılmıyormuş zaten doktor bi organı gelişmemiş olabilir dedi bir hafta önce öldüğü için otopsi yapılamadı o ilk ultrason u karnıma götürünce doktor un gülen nerde bizim yakışıklo yaramaz diye söyleyip yüz ifadesinin o buz kesilmesini ömrüm boyu unutamam galiba karşımda da ekran da ben görüyordum yavrum cebin pozisyonunda büzülmüş öyle duruyordu hiç gitmiyor gözümden

Bir de kızlar ben hissettim biliyor musunuz doktor a gitmeye Bi kaç gün kala rüyamda kürtaj oldum gördüm uyandım ağladım eşim sakin ol o iyi dedi ama içimde kötü Bi his var dedim doktor un yüzü buz kesince biliyordum diye ağlamaya başladım direk rüya mı gerçek mi şoka uğradım insan hissediyormuş cidden kaybedince ve o gece uyandığımda elim de kına desenleri olmuştu kendiliğinden

Allahin bi bildigi vardir kuzum, insallah bi sonraki hamileliginde hersey guzel gidicek

Ben de hissetmiştim 2 kaybımda da Rüya da görmüştüm Bu arada bende de pai 4g/5g heterozigot benim, bir de mthfr c677t heterozigot

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…