Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ha evet kuzum günde kaç alıyorsun canım onda sadece inositol var demiştin günde iki tane alıyorum yazmışsın kaç oluyor?
Sabah akşam günde 2 kere içiyorum canım ekstra folik asit içiyorum ve şimdi D vitamini de almaya başladım dil altı damla şeklinde bir de haftada 1 kez ampul kırıp iç dedi doktor

selam canım bende 9 yıllık evliyim bunun 3 yılı vajiyle geçti. SEni iyi anlayabiliyorum. ama Allah bana bir evlat nasip etti vajiyi yendikten sonra hiç korunmadık ve 3. ay kaldım hamile allahıma şükür. Şimdi 6 yaşında oğlum. 2. bebeği düşünüyoruz şuan ama henüz kısmet olmadı. Senin de olacaktır tez zamanda bebeğin allahın izniyle

Canım, gözün aydın olsun. Ben de hsg geçtirdikten sonraki 2. ay hamile kalmıştım ama benim gebeliğim ilerlemedi kürtaj olmak zorunda kaldım. 8. ay geçti üstünden henüz gebelik yok. Şimdi yeniden çektireceğim adet olmayı bekliyorum. iyi bir yer bulup orda çektirmem lazım aynı acıyı çekmek istemiyorum

Neden ilerleme Di canım cok uzuldum bi sebebi varmıydı

Canım çizgi ya aynı olacak ya da daha koyu. Senin son testinde çizgiler aynı ve bu bir yumurtlama mutlaka değerlendir
O testi 10 ağustosta yapmıştım. Degerlendirmistim o günü. Ama burda actigim konuda hayır yumurta değil deyince üst üste değerlendiremedik. Dün sabah gebelik testi yaptim negatifti. Adetime 2 gün var

Neden ilerleme Di canım cok uzuldum bi sebebi varmıydı
Valla canım kalp atışlarını dinlmeye gittiğimiz hafta kalpo atışları yoktu. Oluşmmamıştı.6. haftasında 8 haftalıktı kürtaj oldum ama 6 haftada kalmıştı bebeğim. SEbepsiz dedi doktor. Patolojide temiz çıktı. sebebi yok. Bilmiyorum 38 yaşındayım şuan. Sağlıksız gebelikmiş vücut atmış dedi doktor. Vardır bir hayır. Allahım daha iyisini naip etsin inşallah. Şimdi bakalım özele gidip tekrar tetkiklerimi falan baştan yapacağım.

Boş gebelik yani üzülme cnım sımdılerde moda oldu zaten cogu kadın yaşıyo bunu sonrası cok saglıklı genellikle versin Rabbim inşallah.

İnofolikten çok ucuz inofolik te 20 kapsül var ve 90 tl civarında. Senin dediğini kullanmak dah amantıklı folik asiti de ayrı kullanırım
Ben çok araştırdım bu ilacı içerik olarak sadece folik asit yok ve içeriği temiz bi ürün eczacılar da öneriyor sırf isim yapmış diye inofolic için o kadar para vermek bana mantıksız geliyor önemli olan içerik sonuçta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…