Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tabiki canım önemli olan içerk. ben inofoliği de burdan öğrendim doğrusu.

Boş gebelik yani üzülme cnım sımdılerde moda oldu zaten cogu kadın yaşıyo bunu sonrası cok saglıklı genellikle versin Rabbim inşallah.
Boş gebelik değil canım. Baya keseyi falan gördük içinde bebek te vardı benim. Ultrasanda görünüyordu herşey ama gelişmedi işte kısmet

Boş gebelik yani üzülme cnım sımdılerde moda oldu zaten cogu kadın yaşıyo bunu sonrası cok saglıklı genellikle versin Rabbim inşallah.
Ben 2 tane boş gebelik yaşadım 3.ye korkuyorum artık. Genetik test önermedi bir perinatoloji ye gittim lupus vs bikaç test batırdı sadece. Tekrar hamile kalırsan başka dr bana coraspin artık clexan önerdi ama perinstologum bişey demedi. Yani tekrar edebiliyormuş. Yalnız 2.de yolk oluşmuştu 3 doktor gezdim biri htta bebeği görür gbi oldu biri anomali dedi biri yolk fazla büyümüş sağlıksız kürtaj dedi. Kürtaj somra patoloji boş gebelik yazıyordu. Yani sanırım 2.de boş kese idi.

Tabiki canım önemli olan içerk. ben inofoliği de burdan öğrendim doğrusu.
Venaturada (2 tablet için)
Miyo inositol=1100 mg
D-kiro inositol=27,6 mg
İçeriğinde 60 adet var

İnofolicte (2 tablet için)
Miyo inositol=1100 mg
D-kiro inositol=13,8 mg
Folik asit=400 mcg
İçeriğinde 20 adet var

Miyo inositol=1100 mg
D-kiro inositol=27,6 mg
İçeriğinde 60 adet var

Miyo inositol=1100 mg
D-kiro inositol=13,8 mg
Folik asit=400 mcg
İçeriğinde 20 adet var

Hemen araştırayım ben bunun o zaman internneten bakalım kaç tl ye bulacağım. Bir de folik asit folbiol kullnıyorum ben ama hergün almıyorum. Gün aşırı alıyorum. Ağır bir folik asit denildiği için. Ama artı onu da değiştireceğim.

Ben de folbiol la başlamıştım ama değiştirdim canım yeni nesil folik asitler daha iyi folbiol günlük dozun çok çok üstünde

Cumartesi gebelik testim negatif çıkmıştı. Zaten 1 haftadır bel ve kasik ağrım vardi.Ama dun ve bugün çok şiddetli.adet olucakmışım gbi bir ağrı ne olabilir acaba?. Yeniden yumurtlama mi diye şüpheleniyorum çünkü şeffaf beyazımsı gibide akıntım var ama eminde değilim dun saat:22.00 da ovulasyon testi yaptum ama yumurtlama yok ovulasyonu takip eden abla belki yakındır test yapmaya devam dedi yani 2. Yumurtlama mi olcak pek olmuycak gbi.acaba polikstk buyudumu falan diyede korkuyorum hic bukadar çok ağrımamıştı özellikle belim

Miyo inositol=1100 mg
D-kiro inositol=27,6 mg
İçeriğinde 60 adet var

Miyo inositol=1100 mg
D-kiro inositol=13,8 mg
Folik asit=400 mcg
İçeriğinde 20 adet var
Canım sen kullandığın venaturanın ekran görüntüsünü paylaşır mısın

Ben de folbiol la başlamıştım ama değiştirdim canım yeni nesil folik asitler daha iyi folbiol günlük dozun çok çok üstünde
Aynen bende bunudan dolayı gün aşırı alıyorum. SEnin bu kullandığını araştırdım çok etkiki bir folik asitmiş. Direk kana geçiyor dönüşüme ihtiyac yok falan diyor. 41 tl ye buldum netten eczane sayfası. Şimdi diğer vitamini araştıyorum

eczhnm @fk99 bugün aşırı kaygan akıntım var Şeffaf ve sol yumurtalığım ara ara sancıyor sizde durumlar nasıl kızlar bu ay yumurtlamayı çok yüksek hissettim belirti çok vardı
Bende hiçbir belirti yok canım zaten pek dikkat de etmedim açıkçası ama akıntı olsa anlardım. Bakalım testte nasıl çıkacak saat 5 gibi yapıcam

Benim bu gorseldeki testler 8 9 10 ağustosta. Yumurtam olmadi mi acaba dedim hala her gün yapıyorum sadece c çizgisi var. Hiç t çıkmıyor.
Bi doktora git istersen ultrasondan baksin direk icin rahat eder hem insallah her sey guzel olur herkes icib rabbim isteyen herkese saglikli hayirli evlat nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…