Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yerleşme kanaması olmasın canım
Ama tarihleri ordan tutuyom olmuyo burdan tutuyom olmuyo imkansiz gibi bise...bide zerre belirti yok..keşke oyle olsa ama iste. . Testlerimde pike yakin ayni koyulukta gitti 10 gune yakin sonra biraktim o biraz umitlendiriyordu ama tarihlere bakarsam ihtimali bile sıfır

Füme kanıda ilk duydum leke de olsa ilk gunu sayılır adetin yanı ogünu 1. gun sayın doktor dedi banada
Ya valla bende ilk defa o renk gördüm ama bildigin koyu gri siyah arasi biseydi bu aksam gelen bende kanama başladığı gün biliyordum sanki ama kararsiz kaldim ya

Hadi ya

Hadi ya bende ç neden silik ikisi aynı koyulukta olmalı diye düşünüp duruyorum :)

Az gün gecerse sanki tekrar yumurtluyormussun gibi c daha baskin ama t de oluyor sonra gun gun artiyor tamamen hcg yukselirse t c den daha koyu oluyor ben 3nde yumurtladim 14nde ovulasyon yaptim koyulasmaya baslamiati tekrar yumurtluorm gbi ama t hala daha silikti 15 16 da yaptim koyulasti ama sonra hic silinmedi ve 21nde yaptim tahmini adet tarihimde T cok koyuydu.Hcg tam yukselmezse T asiri koyulasmiyor olabilir.

Neydi kuzum belirtilerin
Burda yazmam dogru olur mu bilmiyorum ama cok ozur dıleyeerek orgazm sonrası giren anlık sancı ve hafif lekelenme den anladım Baska hiç belirtim yoktu buda belki belirti sayılmaz ama ben İlk hamılelıgımdede bole oldugu ıcın ordan anladım hep oyle olurdu rahim kasılmasından oluyor dedi doktorum da korkulacak bişe değil miş yani

Benim t baya koyu cıktı ç silik şu an ama yumurtlama oluyor sanırım benim

anladım canım ne zaman kan verceksin

Aynı benımki givi dimi 3 3 buxuk haftalık hamilelikte ki ovulasyon testi

Aynı benımki givi dimi Eki Görüntüle 2679601 3 3 buxuk haftalık hamilelikte ki ovulasyon testi
Evet aynen bu sekildeydi simdi T cok daha koyi C ye gore ama ilk yaptigimda bundan bile acikto sonra 16snda aynen boyle oldu Allah allah 1 ayda 2 kez mi yumurtluorm bu ne alaka dedim.Sonra adete 4 gun kala beta yaptim baya silik bir cizgi vardi zaten erken yumurtladim 4 gun.

anladım canım ne zaman kan verceksin
Carsamba dırek doktora gidiyorum kese gozukurse beta yapmaz heralde kese gozukrukten sonra bi onemi olmuyor betanın cunku bu benım ıkıncı hamılelık oyuzden cok heyecan yapmadım hemen kan vermeye kosmadım test yaptım hamıleyim dedim okadar

Cnm kese nasıl çarşamba görünüyor bat geçmesi gerekmiyor mu kese için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…