Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kar. Bende uzun zaman sonra yeni giriyorum. Bebek düşünüyoruz da acaba folik asit kullanan arkadaşlardan yardım isteyeceğim. Kullandığınız yararlı gördüğünüz folik asit ismi alsam iyi olacak

Adetim 26 temmuzda başlayıp 1agustista bitti. Ovulasyon testi sürekli yapıyorum. Şundan daha köyü bi testim olmadi. Bi konu açtım yumurta değil bu olsa daha köyü olurdu dediler. Ama şuan 24 ağustos adetim biteli 24 gün oldu yumurtam yok mu acaba. Birde kadınlarımda 4 gün ağrı oldu. Yürürken bile. Bi şişlik oluştu felan. Acaba diyorum bu yumurtam olmuş demek olabilir mıydı?

Eklentiler

• IMG_20200810_125500.jpg
    IMG_20200810_125500.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 29
Adetim 26 temmuzda başlayıp 1agustista bitti. Ovulasyon testi sürekli yapıyorum. Şundan daha köyü bi testim olmadi. Bi konu açtım yumurta değil bu olsa daha köyü olurdu dediler. Ama şuan 24 ağustos adetim biteli 24 gün oldu yumurtam yok mu acaba. Birde kadınlarımda 4 gün ağrı oldu. Yürürken bile. Bi şişlik oluştu felan. Acaba diyorum bu yumurtam olmuş demek olabilir mıydı?
Benimkine cok benziyo ayni hatta benimde 24. Gun hep daha silikti bugunde sizinki gibi cikti daha 2 gun once doktor yumurta yok dedi bugun boyle cikinca aldigun hanima sordum yunurtlama baslamis dedi baslangic ama dedi yarin ki testimle cikacak ne oldugu tam olarak sizinkine ne deniyo acaba merak ettim yorumlar vs

Benimkine cok benziyo ayni hatta benimde 24. Gun hep daha silikti bugunde sizinki gibi cikti daha 2 gun once doktor yumurta yok dedi bugun boyle cikinca aldigun hanima sordum yunurtlama baslamis dedi baslangic ama dedi yarin ki testimle cikacak ne oldugu tam olarak sizinkine ne deniyo acaba merak ettim yorumlar vs
Bu yumurta demek değil dediler burda bi konu açmıştımm. Sanırım bu ay yumurtam olmayacak.

Benim bu gorseldeki testler 8 9 10 ağustosta. Yumurtam olmadi mi acaba dedim hala her gün yapıyorum sadece c çizgisi var. Hiç t çıkmıyor.

Kizlar ya bu ay cok erken adet oldum.. adet derken kahve lekelenme hatta siyah füme arası..çok az kırmizıya döner gibi oluyo yine kahvelesiyo...doktor adetin 5. Günü çağırmıştı ben şimdi hangi günü 1 sayıcam hangi günü 5 şaşırdım. .kanama baslamasini mi beklemem gerekiyor bilgisi olan var mi... kanama baslamazsa ne zaman gideyim...3 gundur var ve bugün bi tık daha fazla
Ben kırmızıya döndüğü günü 1. Gün sayıyorum regl de

Merhaba kar. Bende uzun zaman sonra yeni giriyorum. Bebek düşünüyoruz da acaba folik asit kullanan arkadaşlardan yardım isteyeceğim. Kullandığınız yararlı gördüğünüz folik asit ismi alsam iyi olacak
Folifor duo kullanıyorum D vit katkılı ekstra olarak venatura inositol içiyorum

En alttaki test pik bence bu testlerde zaten aranan koyuluğu yakalamak çok zor hassas test olmadıkları için

kızlar günaydın gittik doktora eşim içinde eşime sperm testi sperm kültürü idrar testi ve idrar kültürü yaptılar idrar tahlilinde bişi çıkmadı ama doktor yine koruma amaçlı 3 günlük bir ilaç verdi eşime onu içiyor benimde 2 kutu antibiyotik bitti adet getiriciye devam ama hala gelmedi adetim :KK43:

yildizsavascisi yildizsavascisi günaydın canım dünü okuyordum da biizm kullandığımız testlerden almak istiyorum demişsin İnstagram da minnak kurabiyler var oraya bak istersen bir ayrıca çok ilgileniyor kadın

kızlar günaydın gittik doktora eşim içinde eşime sperm testi sperm kültürü idrar testi ve idrar kültürü yaptılar idrar tahlilinde bişi çıkmadı ama doktor yine koruma amaçlı 3 günlük bir ilaç verdi eşime onu içiyor benimde 2 kutu antibiyotik bitti adet getiriciye devam ama hala gelmedi adetim :KK43:
İyi bari canım enazından bir sıkıntı çıkmamış

Canım çizgi ya aynı olacak ya da daha koyu. Senin son testinde çizgiler aynı ve bu bir yumurtlama mutlaka değerlendir

X