Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sizin yumurtlama tam hangi gun.ben 3.de yumurtladim 16sndaki gebelik testiyle silikte olsa cikti.
Geçen ay 15.gundu bu ay 15.gün test yapmadım 23.gun t çizgisi ç den koyu cikti yeni yumurtluyoruk galiba

günaydın merhaba benım bat 20 eylül. bugun reglimın 1.günü.
ben sımdı artık yumurta takıbnı yapmak isitiyorum.

bana yardımcı olabılır mısınız? ve internetten hangi marka test almalıyım..

Labiquick çok iyi bence. Adet bitiminde hemen başka hergun aynı saat yap iki çizgi koyu olunca degerlendir

Canım bana göre geç yumurtlama bu ama istersen Bi de gebelik testi yap için rahat etsin ama bu günleri mutlaka değerlendir
Bende yum olduğunu düşünüyorum 2 gündür değerlendiriyoruz zaten. Elimde başka ovu testide kalmadi olmazsa iki tane alırım ovu testi bi tane gebelik testi alırım bakalım hayırlısı:)

gittigidiyor,hepsiburada,n11 buralardan bakabilirsin

Siliklesmemis gebelik var gibi yumurtlama olaydi t siliklesirdi bugun canım aslinda ovu testini iyi bilirsin sende
Kuzum 2 gündur bu şekilde. Önceki mesajlarımi gördun mu bilmiyorum 1 ağustos regl tarihim. 15.ve 16.gun test yapamadım. Diğer günler silikti hep ovu. Beyaz akintım olunca 3 gündür test yapıyorum. Ilk gün ikisi eşitti. 2 gündür de bu şekilde çıkıyor belki yum 2 gün sürüyodur diye dusundum. Test alicam bakalım ovu testi yarın siliklesecekmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…