Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Buraya yazacaksın canım Azze ekleyecek listeye seni. Ben de pko yum canım çok iyi anlıyorum seni. Peki hiç tedavi denedin mi ya da eşin hiç muayane oldu mu?

bende diyorum ya bilsem ilac kullanırdım şimdiye düşerdi neyse her şerde bi hayır vardır demişler
Zaten en basta tsh bakmasi lazim ve ona gore takip etmesi lazim.Ayrica cok kisinin tsh i yuksek cikiyor gebeligi sonlandirmayi hic duymamistim.Ama tabi bizim bilmedigimiz cok sey var yinede en az 2 uzman daha gormeli boye buyuk kararlarda bence.Ki tsh tedavisi verir duzelir tiroit cok cabuk cevap veren bir hormon.

Yumurta akı akıntı vücudunun sana ben hamile kalabilirim deme şekli canım o akıntı spermlerin yumurtaya ulaşması için gelen bir sıvı o yüzden akıntıyı takip etmek çok önemli
takip ediyorum canım hatta o akıntı zamanların da hep değenledirdim her ay hemde hala Bi sonuç olmadı

Hiç ilaçtan bahsetmedi direkt o örneği verdi kötü oldum biraz. Bakalım sonuc nr cıkıyo inşallah düşük çıkar

Hiç ilaçtan bahsetmedi direkt o örneği verdi kötü oldum biraz. Bakalım sonuc nr cıkıyo inşallah düşük çıkar

Diğer doktoru şikayet edeceksin var ya. Belkide oyüzden tutunamadı ilk hamileliğinde. Yada ozaman haberin olsaydı şuan ona göre önlemler alırdın. Kim bilir başka kimlerin günahına girdi ve hala devam ediyor.

Buraya yazacaksın canım Azze ekleyecek listeye seni. Ben de pko yum canım çok iyi anlıyorum seni. Peki hiç tedavi denedin mi ya da eşin hiç muayane oldu mu?
Evlenmeden 2 yıl öncesi adet olmadigim için doktora gttm ve polikstk over var diye doğum kontrol hapı verdi doktor bana onu kullanrken adet oluyordum 1 sene kullandm bıraktım ve yine aynı evlendim sonra tekrar gittim yine polikstk over vardı adet söktürücü kullanmadığım sürece adet olamıyorum hic. Evlendikten sonra gttgmde doktor hic ilgilenmedi daha yeni evlisin olur dedi gönderdi ben de çok snirlendm bir daha doktora gitmedim eşimde hic gitmedi adet söktürücü ile adet olup ovulasyon testleri ile takip yapiyorm 3 aydir bu takibi yapıyorum bu ay ki yeni btti smdi ayın 21inde gebelik testi

Diğer doktoru şikayet edeceksin var ya. Belkide oyüzden tutunamadı ilk hamileliğinde. Yada ozaman haberin olsaydı şuan ona göre önlemler alırdın. Kim bilir başka kimlerin günahına girdi ve hala devam ediyor.
Benim aile hekimim olmasa yine o bakcaktı sonuclarıma yine söylemezdi kesin. Milletin günahına giriyolar anca

Maşallahh inş.sağlıkla ilerler ve doğar kontrollerini aksatma ve her durumu bildir dr.na cnm

Hikayemiz benziyor canım ben de ilaçsız regl olmuyorum. Sana tavsiyem regl söktürücü ilaç yerine yumurta geliştirici ilaç kullanman bu sayede yumurtan gelişir çatlar ve yine regl olursun adet söktürücü ile sadece rahim duvarı kalınlaşır atılır regl olursun. Gynositol ve inofolic bu ilaçlardan istediğini kullan

Azze yaaaa minnoşumuzun kalp atışını mı duydun sennnnn
İçini ferah tut kuzum Allahın izniyle birşeycik olmaz

Milleeeet hazır mısınız başıma gelenlere doktora gittim benim doktorum bugün işi çıkmış gitmiş Bi önceki gittiğim doktor alıyormuş hastaları. Beni ilk tanımadı altını çıkart bakalım dedi sevindim tam pantolonumu çıkarırken sen geçen hafta gelmişsin alttan değil ultrason ile bakmışım Bi kaç kist hariç Bi şey yokmuş prolaktin testi isteyelim dedi hocam kanamam var ama dedim normal yumurtlama kanaması olabilir ya da regl erken gelmiş olabilir sorun yoktur dedi ama yumurtlama haftam ilişkiye giremiyorum dedim gir kanama engel değil dedi çıktı. Bi baksaydınız yumurtlama var mı falan diyecektim fırsat vermedi keşke geçen hafta gitseydim dedim ne güzel alttan bakacaktı bende şans yok kızlar ya

kızlar rahim filmi çekilenler var ise acı oluyormu ve ücreti ne kadar oluyor bilgi verebilir misiniz ben özel hastahaneye gidiyorum da

canım bu devletteki mi yine. İmkanın varsa özele git. Hem ilgi alaka var aklındakileri sorarsın rahat rahat anlatırsın.

kızlar rahim filmi çekilenler var ise acı oluyormu ve ücreti ne kadar oluyor bilgi verebilir misiniz ben özel hastahaneye gidiyorum da
Ben büyük şehir hastanesinde oldum devlet de hiç bir acı sızı yok o kadar abartılmış ki çok korka korka girdim acı eşiğine de bağlı benden önce ki kadın çığlık çığlığa kaldı ödüm koptu ben de regl ağrısı gibi Bi acı idi dayanılmas Bi yanı yoktu kiiii Bi tüpüm tıkalıymış Bi kaç kere tazzikli su ile basınç ile açtı o çok acıtır dediler çok Bi acı olmadı Bi gün leke oldu ertesi gün leke gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…