Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar kontrol oldum bebegimi de gördüm kalp atısınıda duydum❤ tsh içinde tekrar kan verdim. Doktor sağlık ocağında ki değerlere pek güvenmiyorum dedi. Orda yüksek cıkıp burda az cıktıgı oluyo dedi. Sonuc cıkınca ara endokrin doktoruyla görüşürüm dedi. Ama bi hastamızın 15 cıkıp gebeliği sonlandırmak zorunda kaldık diyo.
canım gözün aydın hadi, içini ferah tut hiçbişey olmıycak bebişe, sağlıkla ilerliycek 🙏🏻🧿

Azze Azze hiç belirtin yok muydu canım halsizlik falan tiroid le ilgili? Benim bi ara azcık yükseldi ben baygınlık geçirdim hemen doktora gitmiştim ama sonra normal çıktı işte anlık bi durumdu sanırım

Azze Azze hiç belirtin yok muydu canım halsizlik falan tiroid le ilgili? Benim bi ara azcık yükseldi ben baygınlık geçirdim hemen doktora gitmiştim ama sonra normal çıktı işte anlık bi durumdu sanırım
Evet halsizliğim oldu ama hamileliğe yordum hiç aklıma gelmedi ki

Merhabalar ben kadınlar kulübüne yeni üye oldum ve nasıl katılacağım neler yapacağım bilmiyorum yardım edermisiniz?

Kızlar kontrol oldum bebegimi de gördüm kalp atısınıda duydum❤ tsh içinde tekrar kan verdim. Doktor sağlık ocağında ki değerlere pek güvenmiyorum dedi. Orda yüksek cıkıp burda az cıktıgı oluyo dedi. Sonuc cıkınca ara endokrin doktoruyla görüşürüm dedi. Ama bi hastamızın 15 cıkıp gebeliği sonlandırmak zorunda kaldık diyo.
Ya pıtı pıtı kalp atışını mı duydun ne güzel maşallah canım benim :KK68:

Çok teşekkür ederm 2 yıllık evliyim evlendiğim gün den beri korunmuyorum cnku polikistik over var bende. Ama henüz hic hamilelk yasamadm çocuğum yok eşimde bende çok istiyoruz rabbim insallh bama ve isteyen olmayan herkese nasib eder yeni üye oldum bu paylaşımı gördüm nasıl ne yapcagimi bilemeden yazdım yardımlarınızı bekliyorum .peki son regl tarihinin basınımı nereye yazcam?

Acaba hamilelik le birlikte mi hemen yükseldi yoksa öncesinde var mıydı daha önce hiç batırmış mıydın hamile kalmadan değerlerine canım
baktırmadım canım. Diğer hamileliğimde de 36 cıkmıs. Doktorum bugün belkide ondan düşük oldu dedi

X