Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım bu devletteki mi yine. İmkanın varsa özele git. Hem ilgi alaka var aklındakileri sorarsın rahat rahat anlatırsın.
Allah izin verirse Bi sonraki regl de özele gitmeyi düşünüyorum canım artık devletten bana hayır yok anladım aslında aynı hastane de başka doktor a randevu almıştım canım ama o doktorun işi çıkmış hastalara geçen gittiğim doktor bakıyormuş şansıma. Tam alttan bakacaktı kaydımı gördü geçen hafta gelmişsin bişey yok dedi bakmadı kanama normal ilişki yasak değil dedi karnımdan bari baksanız Yumurtlama var mı falan diye bile soramadım..

ANLADIM CANIM BENDE KORKUYORUM SENİN DÜŞÜNDÜĞÜN GİBİ SORMA HEYECANLIYIMDA O OLUNCA HAMİLELİK OLUYOMUŞ KİMİSİNDE DİYOLAR BAKALIM İNŞALLAH OLUR

Şansına işte kuzum.

ANLADIM CANIM BENDE KORKUYORUM SENİN DÜŞÜNDÜĞÜN GİBİ SORMA HEYECANLIYIMDA O OLUNCA HAMİLELİK OLUYOMUŞ KİMİSİNDE DİYOLAR BAKALIM İNŞALLAH OLUR
Benim eşim anestezist rahim filminin acısı tamamen yapan doktor ile alakalı her doktor malesef bu filmi çekemiyor diyor, çok zahmetli bir film eğer anestezisiz çekileceksen doktorun becerikliyse sorunsuz halleder ama anestezili ise zaten sıkıntı olmaz

yildizsavascisi şansa bak yaa.. Sen bugün ozaman ovülasyon testi de yap canım. Ne olursa olsun yinede bi bakması gerekiyordu ya.
Demi canım kanamam var diyorum yani basit Bi şey değil alttan olmasa bile karnımdan bakabilir di.. Şansıma bakar mısın kuzum ya. Leke olsa da ilişki de sorun yok dedi bari yumurtlama var mı ona baksaydı.. Bugün ovulasyon yapcam canım merakla bekliyorum ne çıkacak

ANLADIM CANIM TEŞEKKÜR EDERİM ÜCRET OLARAK BİR ARKADAŞIM 1000 TL DİYOR ÇOK DEĞİLMİ YA

kızlar rahim filmi çekilenler var ise acı oluyormu ve ücreti ne kadar oluyor bilgi verebilir misiniz ben özel hastahaneye gidiyorum da
bem dün şişli echomarda görüştüm, 2 dakika sürüyormus, anestezili 1050 tl, normal 700 tl, tıkalıysa açıyırmus o anda. ekstra ücret almıyorlar 1.5 - 2 saatte sncları veriyorlarmıs

Ama mutlaka özele git canım. Genel bir muayene yaptır

bem dün şişli echomarda görüştüm, 2 dakika sürüyormus, anestezili 1050 tl, normal 700 tl, tıkalıysa açıyırmus o anda. ekstra ücret almıyorlar 1.5 - 2 saatte sncları veriyorlarmıs
GEÇMİŞ OLSUN CANIM Allahım şifa versin inşallah sonuçların iyidir çok pahalıymış ama ya

Bir tüpüm tıkalı olup üç basınçlı tazzikde anca açılmasına rağmen dayanılmaz Bi acı yoktu ve toplam 15 dk anca sürdü bence anestezi ye gerek yok canım
bakalım benimkisi ne diyecek ücret olarak sormadım belkide bana soracaklar anestezilimi değilmi diye kararsız kaldım ama yorumlara bakıyorumda kimisi acı oluyomuş sende böyle dedin insan korkuyor valla

Ama mutlaka özele git canım. Genel bir muayene yaptır
Ben işten çıktım canm eşim çalışıyor malum hayat şartları elimden geldikçe masrafsız halletmeye çalışıyorum Ankara Çooook pahalı buraya evlenip geldim kendi memleketimde özeller bu kadar pahalı değildi muayane ve kan tahlili ile asgari ücrete yakın ödeme gidebiliyor eşim asgari ücret alıyor onu zora sokmadan yapmaya çalışıyorum ama öbür ay gebelik olmazsa özele gitcem

canım maalesef özele gittiğinde parayı gözden cıkarcan ben muayene icin 130 tl ödedim bir de tsh bakıldı ona 12 tl aldılar.

canım maalesef özele gittiğinde parayı gözden cıkarcan ben muayene icin 130 tl ödedim bir de tsh bakıldı ona 12 tl aldılar.
Evlenince şehir değişti işten çıktım canım şuanda da corona yüzünden iş e giremiyorum.. Tek maaş ile zor oluyor ben de çalışsam belki bu kadar zorlamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…