Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay ben de bunu hep yapıyorum ya ya da burdaki tüp bebek topiklerine giriyorum, insanlar ikinci üçüncü denemelerde bebek sahibi oluyor bizim de şansımız var diyorum
var canım var , rabbim sağlık versin herşeyin çözümü var bizler biraz da çok takıyoruz kafamızı rahat tutmamız lazım. allahım hepimizin yardımcısı

İnşallah öyle olur canım yarın ilk randevumda olcak aynı zamanda inşallah herşey yolundadır
Erken zamana alman iyi olmuş canım randevunu. Bazı kadinlarda bhcg ve tsh doğru orantılı şekilde artiyormus ve boyle olunca takipte olunmaliymis. Dahiliyeye gitmiştim ve böyle söylemişti bana.. şimdi tekrar gebe kalınca direk dahiliyeye gideceğim Allah izin verirse... İçini ferah tut ilaçla kontrol altina alınıp sağlıkla bebeğini kucağına alırsın insallahhh

var canım var , rabbim sağlık versin herşeyin çözümü var bizler biraz da çok takıyoruz kafamızı rahat tutmamız lazım. allahım hepimizin yardımcısı
Ben artık biraz daha rahatlamaya başladım canım kkya girmeye başladıktan ve benim gibi çok kadın olduğunu görünce daha sakinleştim Öbür türlü herkes hamile kalıyor da bir ben sorunluymuşum gibi hissediyordum

Bnmde 29 çıkmıştı vermedi ilaç. Ne gibi belirtiler yaşıyorsun peki
Valla belirgin bişey yaşamadım canım işte bu ay reglim az geldi acaba ondan mı diyorum bu haftasonu tekrar kan vereceğim bakalım kaç çıkacak doktor 38 gebeliğe engel değil dedi ama bilmiyorum bi dahiliyeci ile de konuşcam

Konuş bakalım yarın ki sonuçları haberdar et düşmüştür inş. Ben kürtajdan 1
ay sonra baktırmıştm ona bağladım ben referans 23 tü zaten.

teşekkür ederim canım inşallah öyle olur

Konuş bakalım yarın ki sonuçları haberdar et düşmüştür inş. Ben kürtajdan 1
ay sonra baktırmıştm ona bağladım ben referans 23 tü zaten.
Benim 2 ay önce 28 di bu gittiğimde 38 çıktı beni rahatsız etti artması ama doktor sıkıntı görmedi nedense anlamadım, cumartesi tekrar bakılacak hem insülin hem Prolaktin eğer hala yüksekse dahiliye doktorundan ilaç isteyeceğim çünkü herkesin vücudu farklı tepki veriyor belki hamile kalmama engel oluyor diyorum bilemiyoruz ki

Kızlar kontrol oldum bebegimi de gördüm kalp atısınıda duydum❤ tsh içinde tekrar kan verdim. Doktor sağlık ocağında ki değerlere pek güvenmiyorum dedi. Orda yüksek cıkıp burda az cıktıgı oluyo dedi. Sonuc cıkınca ara endokrin doktoruyla görüşürüm dedi. Ama bi hastamızın 15 cıkıp gebeliği sonlandırmak zorunda kaldık diyo.

Neden sonlandırmak zorunda kalıyorlar ki

Hayırlı olsun canım kalp atışına çok sevindim tsh için de sorun çıkmaz inşallah Icini ferah tut

Evet benim de sağlık ocağında Tsh yüksek çıkmıştı hastanede yaptırdığım testte sonuçlarım gayet normal çıktı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…