Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurta akı akıntı vücudunun sana ben hamile kalabilirim deme şekli canım o akıntı spermlerin yumurtaya ulaşması için gelen bir sıvı o yüzden akıntıyı takip etmek çok önemli

Kızlar ben de bir şey sormak istiyorum. Kimyasaldan sonra 3 4 ay aşırı kanama ve pıhtılı geçirdim regl dönemlerini. Son iki aydır normale döndü sayılır fakat bu ay baya az kanamam oldu Prolaktinin yüksekliği buna sebep olur mu yaşadınız mı böyle bişey hiç?

Doktorlara bizim mi söylememiz gerekiyo ben anlamıyorum. Allah hepimizi iyi doktorlarla karşılaştırsın cidden

Bu değere nasıl bişey demez yaa allahım bu tip kitapları yoruma açık mi oluyor anlamadimki endokrinoloji uzmânina gitmen lazım canim ilaca baslicaksin hamilelikte istenen 2 'nin altı diye biliyorum geçmiş olsun
o aile hekimi zaten bi cinsti. Kimse onun eline düşmez inşallah

Doktorlara bizim mi söylememiz gerekiyo ben anlamıyorum. Allah hepimizi iyi doktorlarla karşılaştırsın cidden
Valla doktorlara göre her şey çok olağan ama işte biz ne yaşadığımızı kendimiz biliyoruz, senin de ilaçlarla düşer canım yememen gereken besinler var onları doktor sana söyler bi de çay kahve içmemen lazım

Çayı kahveyi çıkardım hayatımdan zaten yeterki düşsün valla yememem gerekenleri yemem :)

o aile hekimi zaten bi cinsti. Kimse onun eline düşmez inşallah
Canım bu kadar basit olmamalı yaaa insanların hayalleri umutları gelecekleri resmen tip okuyoruz bunlar yüzünden ah neler yasadim anlatsam varya 5.5 yil .ama sonunda melegim geldi ben bu sayfalara girip uzaktan duami hic eksik etmedim sana stres yok canım iyi bir doktorla haldeceksin uzulmek yok PRENS annesi ıyiki burası var bak cinsiyet bile burdan ogrendin kiz allah hepinizin yuzunu guldursun kucağınızı tez zamanda saglikli evlatlarla doldursun

Allah razı olsun canım❤ stres yapmamaya calısıyorum hallolcak bişe Allahın izniyle ama düşünüyorum da kenarda paramız olmazsa özele gidemicem mecburen devlette ki randevumu beklicektim. Pandemiden dolayı hastaneler cok sıkıntılı gercekten.

Prolaktininiz kaç larda

Ya tabi o durumda var canım allah yardımcın olsun canım yarın guzel haberle gel insallah

yok canım çekilmedüm ama çekilen yakın arkadaşım var anestezili, sorun yaşamadı hiç. mesela onun da tüplerinde sıvı birikiyomuş kaç sene sonra çıktı. şimdi hamiş tüp bebiş yaptı, çok sağlıklı bir süreç geçirdi şükür. tüplerde tıkanıklık varsa sonraki aylarda hamile kalma olasılığı çok çok yükseliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…