Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Son zamanlarda okadar çok öyle konu açan var ki anlamıyorum ya. Böylelerine gıcık oluyorum

Kızlar selam çok şükür bugün keseciği görebildik kalp atışı için henüz erkenmiş daha 5.5hafta filan dedi dr umuz herşey normal görünüyor inş öyle devam eder
Bir sürü test verdi özel hastane olduğu için ve özel sigortam olmadığından karşılamıyor ve yaklaşık 1200 civarı izmirde nerde yaptırabilirim önerisi olan var mı?

Devlet hastanesine randevu alıp bu kağıdı verip yaptırabilir ya da sağlık ocağında aile hekimine gidebilirsin canım

Hanımlar merhaba nasılsınız. Sözde bu ay bskmicaktım bişey ama kalan ovu testi vardı ve bu aysol da sancı oldu hep sağda olur yaptım sabah test koyu çıktı akşam da yaptım biri bozuk çıktı sanrm biri kayıktı ama koyu çıktı sabah ki gibi deil. döngüm 31 günde 13.gün bugün hemen çatlamış olabilir mi ki yada şimdi yapsam mı tekrar.

Eklentiler

• IMG_20200811_193846.jpg
    120,4 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_20200811_123031.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 47
Kizlar ben de bu ay ovulasyosyon testi aldim gecen ay ovulasyon testini stres olmayayim diye almadim tahmini yumurtlama tarihimi biliyordum gun asiri iliski denedik ama olmadi ve cok pisman oldum test kullanmadigima. gunu kacirdigimi dusunuyorum bu yuzdendir ki yeniden test aldim.Gecmis aylarda 20 li aliyordum gunumu bilmeme ragmen heyecan oluyor diye gunde 2 tane ovulasyon testi yapiyordum ama bu ay sadece 6 tane aldim ki yumurtlamam yaklasinca yapiyim sadece. kendimi kontrol altina almaya calisiyorum azaltarak birakacam heralde sigara gibibu ay gel artik bebekim

Canım benim ya...ne desemde insan yine kendine engel olamıyor o yuzden hicbisey demicem icinden geldiği gibi davran❤ Rabbim içlerini doldursun insallah
İnşallah kuzum rabbim isteyen herkese nasip etsin olmayan bişeye hasret yasıyoruz bakalım nasibimiz ne zaman gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…