Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynen benn ve aldıgımda oluyor. beyaz çıtçıtlı badi ikisinide uyar diyorum. alıncada cok mutlu oluyorum

walla ben de arada okuyorum senı merak ediyorum,bir kaç kişi daha var burda.inşallah bebiş gelir .benıde etiketle bende senden haber alım cnm. her sey gönlünce olsun.
canım ya şuan 4-5 gündür birlikte olamıyoruz eşimle benim bi sorunum var ama ne çözemedik canım çok acıyor adet gelmemişken değerlendireyim diyodum ama olmuyo

Kızlaaar ayın 14 ünde ovulasyon a başlıyorum çünkü regl nin 20. Günü genelde yumurtlama oluyordu kaçmasın bu ay gynositol kullandım belki yumurtlama değişir

Kızlar hamilelik haberi duyduğunuzda napıyorsunuz?
Teyzemin kızı ile aynı anda başladık. Yani o da istiyordu. Resmen ilk geceden hamile kaldı. Allah sağlıklı çocuk versin.
Kapı komşum ise dün öğrendim hamileymiş, o da yeni evli.

Ben normalde takılmam diyordum ama her şeyi kendimde doğru yapmama rağmen neden olmadı diye sorguluyorum.
2 günde bir ilişki, folik asit içme, ayaklar havada 1 saat bekleme vs. vs.

Bilmiyorum, kimseyi kıskanmıyorum gözüm yok ama kendimi kötü hissediyorum şu anda ve regliyim.
Bu duyguyla başa çıkamıyorum. Neden diye sorguluyorum kısacası. Galiba biraz teselliye ihtiyacım var.

Sen ne zamandır istiyorsun canım?

Sen ne zamandır istiyorsun canım?
1 yıla yakın ama öyle çok üzerine düşüp dikkatlice denememiştik. Son 5 aydır her şeye dikkat ederek iki günde bir deniyoruz. Doktor 1 yıla tamamla olmazsa öyle gel dedi.

Biliyorum daha az oldu, yıllarca uğraşanlar var. Ama bilemedim bir anda yine bir hamilelik haberi alınca allak bullak oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…