Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sizde ben gibi bebek kiyafetleri arabalari kapi süsleri vs bakiyormusunuz..😕 iyice manyaklastim ya...olursa şunuda alırım bunuda alırım diye herseyi kaydetiyorum ama ortada olmasi gereken yok🙈😔😔 beğendiğim bebek arabası bile zamlandı bizim nazlılar gelemedi bitürlü😂 yanlizmiyim varmi benim gibi aranızda 😀
aynen benn :halay:ve aldıgımda oluyor. beyaz çıtçıtlı badi ikisinide uyar diyorum. alıncada cok mutlu oluyorum :KK200:

walla ben de arada okuyorum senı merak ediyorum,bir kaç kişi daha var burda.inşallah bebiş gelir .benıde etiketle bende senden haber alım cnm. her sey gönlünce olsun. :KK200:
canım ya şuan 4-5 gündür birlikte olamıyoruz eşimle benim bi sorunum var ama ne çözemedik canım çok acıyor adet gelmemişken değerlendireyim diyodum ama olmuyo :KK43:

Kızlaaar ayın 14 ünde ovulasyon a başlıyorum çünkü regl nin 20. Günü genelde yumurtlama oluyordu kaçmasın bu ay gynositol kullandım belki yumurtlama değişir

Kızlar hamilelik haberi duyduğunuzda napıyorsunuz?
Teyzemin kızı ile aynı anda başladık. Yani o da istiyordu. Resmen ilk geceden hamile kaldı. Allah sağlıklı çocuk versin.
Kapı komşum ise dün öğrendim hamileymiş, o da yeni evli.

Ben normalde takılmam diyordum ama her şeyi kendimde doğru yapmama rağmen neden olmadı diye sorguluyorum.
2 günde bir ilişki, folik asit içme, ayaklar havada 1 saat bekleme vs. vs.

Bilmiyorum, kimseyi kıskanmıyorum gözüm yok ama kendimi kötü hissediyorum şu anda ve regliyim.
Bu duyguyla başa çıkamıyorum. Neden diye sorguluyorum kısacası. Galiba biraz teselliye ihtiyacım var. :KK43:

Kızlar hamilelik haberi duyduğunuzda napıyorsunuz?
Teyzemin kızı ile aynı anda başladık. Yani o da istiyordu. Resmen ilk geceden hamile kaldı. Allah sağlıklı çocuk versin.
Kapı komşum ise dün öğrendim hamileymiş, o da yeni evli.

Ben normalde takılmam diyordum ama her şeyi kendimde doğru yapmama rağmen neden olmadı diye sorguluyorum.
2 günde bir ilişki, folik asit içme, ayaklar havada 1 saat bekleme vs. vs.

Bilmiyorum, kimseyi kıskanmıyorum gözüm yok ama kendimi kötü hissediyorum şu anda ve regliyim.
Bu duyguyla başa çıkamıyorum. Neden diye sorguluyorum kısacası. Galiba biraz teselliye ihtiyacım var. :KK43:
Sen ne zamandır istiyorsun canım?

Sen ne zamandır istiyorsun canım?
1 yıla yakın ama öyle çok üzerine düşüp dikkatlice denememiştik. Son 5 aydır her şeye dikkat ederek iki günde bir deniyoruz. Doktor 1 yıla tamamla olmazsa öyle gel dedi.

Biliyorum daha az oldu, yıllarca uğraşanlar var. Ama bilemedim bir anda yine bir hamilelik haberi alınca allak bullak oldum.

X