Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaptım kıpkırmızı negatif çıktı. Döngümün 33.günündeyim, bat 2 gün önceydi, hala regl olmadım. Demek ki başka bir problem var. Bu sonucun negatif çıkmasından daha çok sıktı canımı

Bekle ozaman canm belki geç döllenmedir yada döngün uzadı

Kizlar bugunde yumurtlama bu ay benim cidden bat geri atti 3 gun :eek: IMG_20200809_135947.jpg

Denemediğim pozisyonda günde kalmadı ayakları dik dediler aylarca denedim yüzüstu dediler denedm sabahbdediler denedm yymrtlama günleri dediler denedm adete yakn dedler denedm eşmdede bendede bir sorun yok 3 senedir olmuyor pat küt gebe kalan kimse bizleri hiçbr zman anlamayacak
Aynen işte ben de bunu diyorum. ayaklarını havaya kaldırırsan olur diyor, benimkiler hep havada zaten😂 bir sürü şey denedim yani, sen tüp benek düşünmüyor musun canım
Merhaba kızlar yardımınıza ihitiyacım var spermiyogram testi yaptırdı eşim ve biz bir şey anlamadık bu testten anlayan birisi varsa yorum yapabilir mi ortam çok kötüymüş düzgün yapamadım dedi çok az geldi dedi
Miktar azlığından dolayı asıl önemli olanlara bakamamışlr canım ortamlar genelde çok kötü oluyor zaten, bizim de aşılamada çok az gelmişti 😒

X