Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
üzülmek istemiyorum ne bileyim kuzucum ya bide bende ki merakı görsen bu ay 25 evlilik yıl dönümümüz aslında varsa bebişim eşime yok deyip sürpriz yapasım geliyor ama işte
ay hadi inş süpriz yaparsın ne güzel olur düşüncesi bile çoook güzel merakla bekliyoruzz test sonucunu

Canım üzülme lütfen Allah büyüktür daha çok yeniyiz . Stres yapmamamız lazım akışına bırakalım birbirimize destek olalım gerisi gelir Allahın izniyle

İlk kez bebek denemeleri yapıyorsanız naçizane çok araştırma yapmadan keyfini çıkarmanızı tavsiye ederim, kendinizi strese sokmayın bence. Ama yok ben stres olmam diyorsanız her sorunuzu yanıtlarız.
Evet daha yeni başladık. İlk başta rahattım ama sancı girdikten sonra elimde hep telefon sürekli araştırma peşindeyim ama bu iyi birsey değil onu anladım.

Yengemde 2 sene boyunca bekledi ve hiçbir sorun yoktu. çok stres yapıyordu belliydi yani ama hiç beklemediği bir anda geldi miniğimiz o yüzden İnşallah gönlünüze göre olur herşey.
bizde o durumdayız spermıogram bile yaptırdık ama sayı vs hersey normal az bir enfeksyn çktı ilaç kullandı eşim geçti o da bende rahim usg kan tahlilleri herşeyi yaptırdım temiz ama nafile öyle zorki stres olmamakta elimde değil artık yoruldum yaşım 30 oldu

İnsallah tez zamanda güzel haberlerini alırız

Bi tek şu sonuçları bi anlayamadım. Burda cevap bulamadıysan kuzu google da bak değerler kaç olmalı die ben öyle yapıyordum
Prolaktin ve lh yok malesef onları yapmıyormış sağlık ocağı bunlar da böyle çıkmış o zaman tek tek bakayım kuzum ya da konu mu açsam bilen birileri oluyor

Prolaktin ve lh yok malesef onları yapmıyormış sağlık ocağı bunlar da böyle çıkmış o zaman tek tek bakayım kuzum ya da konu mu açsam bilen birileri oluyor
Canım konu açarken bu testi adetinin kaçıncı günü yaptığınıda yaz, çünkü bu testlerde adet zamanı, ovülasyon zamanı, ve letual faz (ovülasyondan sonra) zamanı olarak rakamlar değişiklik gösteriyor.

Korunmayı bıraktığında kasık ağrıları oluyor hep. İnşallah bu ay olmuştur ama olmamışsa da gelecek aya ovulasyon testi ile takip edebilirsin. Çünkü takvim herkes için güvenilir olmuyor. Bir de folik asit başlamadıysan başlasan iyi olur.

kızlar içimde cırcır böceği var sanki sürekli bişiler cırlıyo gaz mıdır nedir allahım ölcem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…