Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet daha yeni başladık. İlk başta rahattım ama sancı girdikten sonra elimde hep telefon sürekli araştırma peşindeyim ama bu iyi birsey değil onu anladım.
Kesinlikle değil ben de hemen öğrenmiştim araştırıp yumurtlama ne zaman oluyor diye, bu sefer o zamanlarda ilişki görev gibi olmaya başladı. Rahat bırakıp bir şey bilmemeyi tercih ederdim en azından ilk zamanlarda.

Kızlar estrofem kullanan var mı? Delircem şimdi göğüslerim öyle şişti ve acıyor ki, sudyeni çıkartıp atasım var :işsiz: :kızgın:

Kesinlikle değil ben de hemen öğrenmiştim araştırıp yumurtlama ne zaman oluyor diye, bu sefer o zamanlarda ilişki görev gibi olmaya başladı. Rahat bırakıp bir şey bilmemeyi tercih ederdim en azından ilk zamanlarda.
aynen öyle bide sigara kullanıyorum ben bırakamıyorum da oda ayrı bir dert oluyor içime acaba varmı yokmu diye offf

15966346095563966983747536898928.jpg

Sabaha tam koyulaşır mı dersiniz kızlar :)

bu daha yumurtlama olmadığı anlamınamı geliyor canım tam mı koyu olması lazım

Tam koyu olması gerekiyor bu testte bazı testler de bu kadar koyu olmuyor markadan markaya değişiyor.
Tam koyu olduğu zaman yumurtam çatlamış olduğunu söylüyor ve ona göre değerlendiriyorum hemen :)
Sen hiç kullanmadınmı

X