Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçmiş olsun canım çok haklısın Allahım herkesin gönlüne göre versin inşallah

Hiç bilmiyorum desem ben hiç öyle takip etmedim ayın başından beri sürekli gün aşırı yaptık eşimle onu nasıl anlıcam yani kaçıncı gün olduğunu kuzum
Hee ben ovulasyon kullandin zannediyordum..akıntı kasık ağrısı falan gözlemledin mi kendinde o zamanlar yumurtlama olmustur muhtemelen...bide ben sana ne sorucam...bu ay gun aşırı duzenli iliski denedik dedin ya adete kadar halen devam mi...bende bu ay öyle dusunuyorum ama adete kadar devam mi etmek gerekir

Kizlar az once lavaboya gittigimde afedersiniz acik kahverengi seffaf akintim vardi yarin da adet gunum kasik agrim da var bu konu da fikri veya bilgisi olan var mi yerlesme kanamasi olabilir mi yoksa adet oncesi akintimiydi
canım geçen ay aynısını yaşadım hatta yazmıştım buraya da bir daha gelmedi sabaha kadar ama nerden baksan bir
gün sonra regl oldum

Adetime 2 gün var bugün de geçti say 1 günüm kaldı aynen devam ettim hep yapmadım hiç ovü ama olmazsam hamiş bu ay denicem bende ovülasyonu kuzum

Ben Kasım ayında cektırmıstım cnm, tüplerim de acık cıktı.. Doktor 6 ay ıcınde olur demıstı kasımdan sonra.. Olmadı maalesef
Bu kadar mı aynı olur ben de kasımda çektirmiştim
Kuzum napalım ya tüp bebek yaparız olmazsa, sürekli tüp bebek topiklerinde gezip duruyorum

Aslinda ben de regl olacagimi dusunuyorum ama kendimi kandirmak istiyorum sanirim
valla ne yalan söyliyim ben de regl olcağımı anlamıştım ama gene de bi ümit ovülasyon testi yapıp duruyodum koyulaşma var mı diye o lekelenmeyi de hemen yerleşmeye yormuştum araştırıp durmuştum reglden iki
gün önce olur mu diye

Kasık ağrım olmuştu evet

Kızlar bugün de yaptığım ovü testleri Geçtiğimiz 5gün ki gibi pozitif çıkınca kan vermeye gittim tüm değerlerime baktırdım nerdeyse. Lh değerim çok yüksek neden acaba yumurtam çatlayacak o yüzden midir? 27.günümdeyim 6-7gün var adetime yumurtluyo olamam değil mi ya??

Eklentiler

• FFC37585-E417-48CF-8F77-BFBA54CE2FEC.jpeg
    294,6 KB · Görüntüleme: 43
  • 219C7409-A97C-4D20-83F5-B554F36F7ABB.jpeg
    297,6 KB · Görüntüleme: 49
Adetime 2 gün var bugün de geçti say 1 günüm kaldı aynen devam ettim hep yapmadım hiç ovü ama olmazsam hamiş bu ay denicem bende ovülasyonu kuzum
CAnım inşallah bebegin seninledir ama yoksa da hiç vakit kaybetme ovulasyonla takip et

Ya ovülasyon testim yavaştan koyulaşmaya başladı. İyi ki almışım bu ay test. İlk defa bu kadar geç yumurtladım

Eklentiler

• IMG_20200805_071927.jpg
    105,8 KB · Görüntüleme: 33
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…