Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
teşekkür ederim canım bende bekliyorum şuan bugün yarın adet olmam lazım olmazsam test yapcam olursamda hemen ovulasyon alayım diyorum

İnş olmazsında. Olursanda bencede mutlaka al. Günü gününe yumurtlamıyorsun her ay değişiyor. En azından doğru zamanda yakalamış olursun

Kızlar bugün de yaptığım ovü testleri Geçtiğimiz 5gün ki gibi pozitif çıkınca kan vermeye gittim tüm değerlerime baktırdım nerdeyse. Lh değerim çok yüksek neden acaba yumurtam çatlayacak o yüzden midir? 27.günümdeyim 6-7gün var adetime yumurtluyo olamam değil mi ya??😭😭😭
Ovulasyon testlerin 5 gün boyunca pik mi çıktı. .sende bundan dolayi test mi verdin...bende pco var benimde yumurtlamadan sonra testlerim hep koyu gidiyo...tahlillerine bakilirsa sende de pko var..yumurta catlamasi icin lh nin düşüşe gecmis olmasi gerekiyor....bizim sorunumuz ne biliyormusun...birsürü yumurtamiz var ama hicbiri büyüyüp çatlıcak erişkinliğe varamıyor...o yuzden biz hep günlerce yumurtlana goruyoruz testlerde

Gün aşırı ilişkiyle de muhakak yumurtlama değerlendirilmiş oldu...hadi bakalim güzel haberler verirsin bizlere insallah❤
inşallah canım benim şuan kasık ağrım geçti mesela ara ara oluyo anlamıyom sürekli wc gidesim geliyor :KK43:

inşallah canım benim şuan kasık ağrım geçti mesela ara ara oluyo anlamıyom sürekli wc gidesim geliyor :KK43:
Bende yeni katıldım aranızaaa benide aydınlatırsanız çok sevinirim :) bendede geçen hafta kasık ağrısı oldu iki gün geçti ama şuan sağ kasıkta hafif böyle regl sancısı gibi bir sancı başladı biraz geriden geliyorum kusura bakmayın elimden geldiğince yazdıklarınızı oluyacağım :KK200:

Merhaba kızlar eşimle 1 seneden sonra artık çocuk düşünmeye başladık. 16 Temmuzda regl bitiminden sonra korunmayı bırakarak birliktelik yaşadık. Araştırmalarıma göre ovülasyon hesaplaması oluyormuş ama benim pek bilgim yok sadece telefonuma indirdiğim uygulama ile günleri takip ediyorum 16-17 ve 26 temmuzu değerlendirdik tatil için uzun bir yolculuk geçirdim ve 2 gün boyunca sağ kasığıma ara ara ağrılar giriyordu şiddetli ama şuan yok. Uygulamaya göre ise hamile kalma şansının yüksek olduğu 3 ağustosu ve ertesi gününde değerlendirdik. Süreç nasıl ilerleyecek çok bilgim yok yardımlarınızı bekliyorum. Burada bebek için herkesin birbirine cok fazla destek verdiğini gördüm ve bu mükemmel bir şey Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

Not : Kızlar konu açtım ama burası daha kalabalık gelişmeleri buradan takip edeceğim konumu kopyaladım eğer sorun olmazsa.

Bende yeni katıldım aranızaaa benide aydınlatırsanız çok sevinirim :) bendede geçen hafta kasık ağrısı oldu iki gün geçti ama şuan sağ kasıkta hafif böyle regl sancısı gibi bir sancı başladı biraz geriden geliyorum kusura bakmayın elimden geldiğince yazdıklarınızı oluyacağım :KK200:
şuan yok mesela ağrım adet oldunuzmu peki ?

canım valla ben de senn sonucu merak ediyorum inşallah vardır bebiş ben dayanamaz yapardım 🤭🤗
üzülmek istemiyorum ne bileyim kuzucum ya bide bende ki merakı görsen bu ay 25 evlilik yıl dönümümüz aslında varsa bebişim eşime yok deyip sürpriz yapasım geliyor ama işte :KK43:

Merhaba kızlar eşimle 1 seneden sonra artık çocuk düşünmeye başladık. 16 Temmuzda regl bitiminden sonra korunmayı bırakarak birliktelik yaşadık. Araştırmalarıma göre ovülasyon hesaplaması oluyormuş ama benim pek bilgim yok sadece telefonuma indirdiğim uygulama ile günleri takip ediyorum 16-17 ve 26 temmuzu değerlendirdik tatil için uzun bir yolculuk geçirdim ve 2 gün boyunca sağ kasığıma ara ara ağrılar giriyordu şiddetli ama şuan yok. Uygulamaya göre ise hamile kalma şansının yüksek olduğu 3 ağustosu ve ertesi gününde değerlendirdik. Süreç nasıl ilerleyecek çok bilgim yok yardımlarınızı bekliyorum. Burada bebek için herkesin birbirine cok fazla destek verdiğini gördüm ve bu mükemmel bir şey Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

Not : Kızlar konu açtım ama burası daha kalabalık gelişmeleri buradan takip edeceğim konumu kopyaladım eğer sorun olmazsa.
İlk kez bebek denemeleri yapıyorsanız naçizane çok araştırma yapmadan keyfini çıkarmanızı tavsiye ederim, kendinizi strese sokmayın bence. Ama yok ben stres olmam diyorsanız her sorunuzu yanıtlarız.

adet tarihim 17 ağustos daha var yani. Mesela sürekli adet öncesi sancı yaşamam geçen ay nasıl oldu anlamadım bile ağrı olsa da 2 gün önceden falan oluyor
anladım canım adetine daha varmış ben 1 yıl olacak bu ay evleneli kasımdan beri korunmuyoruz sürekli enfeksiyon sorunlarıyla uğraştım artık sıkıntım yok ama bilemiyorum yinede şuan adetimi bekliyorum son 1 günüm kaldı gelmesine gelmezse inşallah gelmez bebeğim benimledir umarım yoksada Allah başka zamana yazmış demekki ama çok üzülüyorum artık :KK43:

X