Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selam, regl imin yarın 4. Günü devlet hastanesinde yer bulamadım sağlık ocağına gitsem hormon testi yapıyorlar mı regl günü yapılan testler den?

Hadi bakalım guzel bir yer çıksın sansına ve bebisinde gelsin sen tasnmayla falan ugrasirken sana sürpriz yapsın

Ay hadi bakalım hakkında hayırlısı olsun kuzum yeni bir şehir yeni bir hayat

İnşallah bayram izninde falan değildir yarın Bi gideyim regl nin 4. Günü bakılır demi hormon a geç değil?
Normalde adetin en yogun oldugu gun daha dogru sonuc verır derler, ben mesela 2.gun gıderım hep cunku 3.gun kalmıyor bıle.. Sen de durumunu soyler sın ona gore cnm

Evet canım kalma ihtimali var bazen yumurta hemen adet bitiminden sonra çatlıyor, tamamen yumurtlamaya bağlı yani
sağol canım çok geçmiş olsun sana da,ben bu ay yumurtlama günlerni değerlendiremedim.yani reglden sonra yumurtlama olma durmu pek mümkün değil belki bir ümit olur mu regl sonrası diye sorayım dedim.

Geçmiş olsun öncelikle. Herhangi test felan yaptınız mı peki düşüklerden sonra. Benimde 2 boş gebeliğim var biri kendisi düştü biride 2.si kürtaj oldum. 2.de yolk vardı anomali dedi dr ama.
Benim yolk falan yoktu pıhtılaşma faktöründe heterezigot cıktı ama kimi kan sulandırıcı kullan kimi kullanma diyo ben en sonkinde kullandım ama yine boş gebelikti zaten kimyasalları saymıyolar hiç. Kromozom analizi yapıldı eşime bana temiz herşey temiz yani en som tüp bebek doktoru embriyoların genetik olarak sıkıntı olabilir o yüzden genetik teste gidicek dedi ama ben bi türlü 3.tüp bebeğe gidemeDen hamile kaldım boş olan somra kendiliğimden düşük yaptım sonra korunmadım tekrar hamileyim bide bi hocaya göründüm bana yazı yazdo şimdi onu takıyorum inşallah etkisi olacagını ve bebeğimi koruyacagını düşünüyorum

Sonunda gelecek mucize ıcın 1 ay nedır kı beklenir kuzum
Ah keşke kuzum ama daha ümitliyim artık kendimi böyle şartlandırdım, olacak gözüyle bakıyorum artık
Aminn bebeğim ❤ en cok da saglık imkanları artıcak ona seviniyorum..
Aynen senin zaten detaylı bir muayene olman şart, hiçbir problem çıkmasın inşallah tabi ama sebep umarım çok basit bir şeydir ve hemen tedavi olup kalırsın hamile. Sebepsiz olunca neye yoğunlaşçağını bilemiyorsun

sağol canım çok geçmiş olsun sana da,ben bu ay yumurtlama günlerni değerlendiremedim.yani reglden sonra yumurtlama olma durmu pek mümkün değil belki bir ümit olur mu regl sonrası diye sorayım dedim.
Sağol canım benim sen ovulasyon yapmış mıydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…