Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağol canım benim sen ovulasyon yapmış mıydın
yaptım canım 29 temmuz pikti ama bayram sebebiyle malesef bu ay değerlendiremedim yani bu ay da kesin boşa çıktı. hoş boşa çıkmasa da değişen bişiy yok 25-26 temmuz değerlendirdim ama o zaman da ovüde değildim. şimdi sakince bir köşeye çekilip reglin gelmesini bekliycem

Kesinlikle cnmsın, hep bi sorun yok dedıler yaptıkları basit testlere gore.. Ben de hep diyorum belki bi ilçlık işimiz vardır bu kadar ay Bosuna agladım.. Hayırlısı ınsallah hepımızjn hakkında.. İnşallah aynı zamanda hamıle kalırız orda da destek oluruz birbirimize sizi tanıdıgım ıcın cok mutluyum, iyiki varsınız

Kızlar selam, regl imin yarın 4. Günü devlet hastanesinde yer bulamadım sağlık ocağına gitsem hormon testi yapıyorlar mı regl günü yapılan testler den?
Ben Özelde yaptırmıştım canım ama hastahaneye göre ücreti değişir sağlık ocağında varmı bilmiyorum

Ben Özelde yaptırmıştım canım ama hastahaneye göre ücreti değişir sağlık ocağında varmı bilmiyorum
Devlet hastanesine randevu yu regl bittikten sonra ki hafta buldum malesef özel e de para vermek istemiyorum inşalah sağlık ocağı yapar lh , fsh,e2 prolaktin ve tsh sanırım bu testler yapılacak mış sana bunlar hariç başka Bi hormon testi yapıldı mı canım?

bide Bide adetinin 21. Gününde aç olarak progesteron testi yapman gerekiyor canım.

İnşallah ya bunu ben de çok istiyorum birlikte kalalım diye ben de çok memnunum canım öyle desteksiniz ki

bide
Bide adetinin 21. Gününde aç olarak progesteron testi yapman gerekiyor canım.
Progesteron bana hiç bakılmadı yumurtlama takibi yaptırırken bile ne anlama geliyordu bu tam olarak yumurtanın çatlayıp çatlamadığını mı gösteriyordu.

Kizlar bu kan pihtilasma tahlili pht mi adi bilginiz varmi

Benzer şeyler olmuş yalnız ben pıhtı içşn kan genetik test ysptırmadım. 2 boş gebelikten sonra hocaya gttm bnde. Korkum hamile kalırsam bi dr kan sulandırıcı htta iğne kullan demişti bşka dr da gerek yok bunlara demişti. Kaç haftalıksınız? Sağlıkla gelsin bebişiniz inşllh

Amin inşallah canım benim daha yeni kese için çarsamba gidicem bakalım koyu kahverengi akıntım oldu az önce ama nöbet uaulu çalısıyorum yoruldum omdan kaynaklıda olabilir desi doktor yada düşük tehlikeside olabilir yada yerleşme kanamasıda olabilir dedi bakalım beta vericem çarsamba belli olur bişeyler değer artmıssa olumlu şeyler olabilir artmamıssa sıkıntı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…