Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1 kaç ay dha takip edim öyle giderim artık saol kuzum

Ne guzel agustos ayi bize ugur getirsin insallah

Ne guzel agustos ayi bize ugur getirsin insallah
İnşallah canım yalnız onu okuyodum az önce hamileyken illa belirti olması gerekmezmiş tek belirti adet gecikmesi olanlarda varmış kendimizi dinleyerek sanırım daha çok heveslendirip strese sokuyoruz

2. adeti bekliyorum daha çok var olmama, 2 adet sonra dene dedi doktorum ama ben düşünmüyorum şimdilik daha karar vermedim. Ama denemeye başlayınca kesinlikle test kullanacağım
Canım sanırım sen düşük yaptın kaçıncı haftan bilmiyorum ama ben bundan 4 sene önce ilk gebeliğmde düşük yaptım korundum sonra kimyasalım oldu rahmi temizlediler yani kürtaj yaptılar yine iki ay korundum hazirandan gebe kaldım boş gebelik oldu 1 temmuzda düştü bu defa korunmadım hemen adet olmadan hamile kaldım Sana tavsiyem bebeğin büyümeden düştüyse korunma cok zaten rahim adetle toparlıyo kendini oluyunca yazmak istedi. Aynı şeyleri bende yaşadım sadece tavsiye vermek istedim

Evet 4 ay arayla 2 kürtaj olmak zorunda kaldım canım, ikisi de 6 haftalikti o yüzden doktorum uzun sure korunmana gerek yok diyor benim de.Ama çok üzüldüm çok yıprandım ruhsal olarak toparlanmaya çalışıyorum hala, inşallah 2. adetle birlikte iyice toparlarım, çok teşekkürler inşallah ben de bundan sonra kucağıma alabilirim bebeğimi

İnşallah canım yalnız onu okuyodum az önce hamileyken illa belirti olması gerekmezmiş tek belirti adet gecikmesi olanlarda varmış kendimizi dinleyerek sanırım daha çok heveslendirip strese sokuyoruz
Cok arastirdim hamilelik belirtilerini O yuzden cok sey biliyorum belirtisizlikte bir belirtidir durduramiyorum kendimi sirf bu belirtileri dusunmemek icin tatile bile ciktim ama nafile kendimi surekli kk da buluyorum

kızlar selamm herkesler iyidir inşallah regl bitimiinden 3-4 gün sonra hamile kalanlar var mı? böyle bi durum mümkün mü acaba ?

ben korunma süren bitsin diye can atıyodum valla cabul toparlanoyorum ama Herkes bir değil tabiki senden ricam asla pes etme bizim elimizde olan bişey değil allah veriyo geliştiriyo ki bizimde olacak elbet ben inanıyorum bian bile olsa olmayacak demedim hep hislerim olacak yönünde bian önce toparlan ve denemeye devam zaman kaybetme kaybetsende bu yine aenin aleyhine bence yine sen bilirsin 4 bucuk senedir uğraşan ve 2 boş 3 kimyasal geciren birinden sana tavsiye

Geçmiş olsun öncelikle. Herhangi test felan yaptınız mı peki düşüklerden sonra. Benimde 2 boş gebeliğim var biri kendisi düştü biride 2.si kürtaj oldum. 2.de yolk vardı anomali dedi dr ama.

kızlar bugün çatlama günüm, eşimle iş gibi çocuk çalışmasını yaptık ve yatıyorum, 1 saat yatmayı planlıyorum

Ve bugün doğum günüm çatlamamın bugün olması güzel bi tesadüf. Eğer olursa bebeğim annesine doğum gününde sarılmış olacak inşallah yarabbim yüzümü güldür artık

Amin inşallah

İnşallah bebegin sana gelir canım❤

M -Murphy canım iyiyim çok şükür ama kanama hala devam ediyor çok az az, adet olunca görüşelim dedi doktor Sohrab aynen kuzum ama değerlendiremiyoruz artık taaa bir dahaki aya
Siz neler napıyosunuz giremiyorum çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…