Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağol canım benim 😘 sen ovulasyon yapmış mıydın
yaptım canım 29 temmuz pikti ama bayram sebebiyle malesef bu ay değerlendiremedim :KK43: yani bu ay da kesin boşa çıktı. hoş boşa çıkmasa da değişen bişiy yok :confused: 25-26 temmuz değerlendirdim ama o zaman da ovüde değildim. şimdi sakince bir köşeye çekilip reglin gelmesini bekliycem

Ah keşke kuzum ama daha ümitliyim artık kendimi böyle şartlandırdım, olacak gözüyle bakıyorum artık

Aynen senin zaten detaylı bir muayene olman şart, hiçbir problem çıkmasın inşallah tabi ama sebep umarım çok basit bir şeydir ve hemen tedavi olup kalırsın hamile. Sebepsiz olunca neye yoğunlaşçağını bilemiyorsun 😏😘
Kesinlikle cnmsın, hep bi sorun yok dedıler yaptıkları basit testlere gore.. Ben de hep diyorum belki bi ilçlık işimiz vardır bu kadar ay Bosuna agladım.. Hayırlısı ınsallah hepımızjn hakkında.. İnşallah aynı zamanda hamıle kalırız orda da destek oluruz birbirimize ❤️sizi tanıdıgım ıcın cok mutluyum, iyiki varsınız 😇😇😇

Kızlar selam, regl imin yarın 4. Günü devlet hastanesinde yer bulamadım sağlık ocağına gitsem hormon testi yapıyorlar mı regl günü yapılan testler den?
Ben Özelde yaptırmıştım canım ama hastahaneye göre ücreti değişir sağlık ocağında varmı bilmiyorum

Ben Özelde yaptırmıştım canım ama hastahaneye göre ücreti değişir sağlık ocağında varmı bilmiyorum
Devlet hastanesine randevu yu regl bittikten sonra ki hafta buldum malesef özel e de para vermek istemiyorum inşalah sağlık ocağı yapar lh , fsh,e2 prolaktin ve tsh sanırım bu testler yapılacak mış sana bunlar hariç başka Bi hormon testi yapıldı mı canım?

bide
Devlet hastanesine randevu yu regl bittikten sonra ki hafta buldum malesef özel e de para vermek istemiyorum inşalah sağlık ocağı yapar lh , fsh,e2 prolaktin ve tsh sanırım bu testler yapılacak mış sana bunlar hariç başka Bi hormon testi yapıldı mı canım?
Bide adetinin 21. Gününde aç olarak progesteron testi yapman gerekiyor canım.

Kesinlikle cnmsın, hep bi sorun yok dedıler yaptıkları basit testlere gore.. Ben de hep diyorum belki bi ilçlık işimiz vardır bu kadar ay Bosuna agladım.. Hayırlısı ınsallah hepımızjn hakkında.. İnşallah aynı zamanda hamıle kalırız orda da destek oluruz birbirimize ❤sizi tanıdıgım ıcın cok mutluyum, iyiki varsınız 😇😇😇
İnşallah ya bunu ben de çok istiyorum birlikte kalalım diye 😍 ben de çok memnunum canım öyle desteksiniz ki :KK15:

bide
Bide adetinin 21. Gününde aç olarak progesteron testi yapman gerekiyor canım.
Progesteron bana hiç bakılmadı yumurtlama takibi yaptırırken bile 🙄 ne anlama geliyordu bu tam olarak yumurtanın çatlayıp çatlamadığını mı gösteriyordu.

Kizlar bu kan pihtilasma tahlili pht mi adi bilginiz varmi

Benim yolk falan yoktu pıhtılaşma faktöründe heterezigot cıktı ama kimi kan sulandırıcı kullan kimi kullanma diyo ben en sonkinde kullandım ama yine boş gebelikti zaten kimyasalları saymıyolar hiç. Kromozom analizi yapıldı eşime bana temiz herşey temiz yani en som tüp bebek doktoru embriyoların genetik olarak sıkıntı olabilir o yüzden genetik teste gidicek dedi ama ben bi türlü 3.tüp bebeğe gidemeDen hamile kaldım boş olan somra kendiliğimden düşük yaptım sonra korunmadım tekrar hamileyim bide bi hocaya göründüm bana yazı yazdo şimdi onu takıyorum inşallah etkisi olacagını ve bebeğimi koruyacagını düşünüyorum
Benzer şeyler olmuş yalnız ben pıhtı içşn kan genetik test ysptırmadım. 2 boş gebelikten sonra hocaya gttm bnde. Korkum hamile kalırsam bi dr kan sulandırıcı htta iğne kullan demişti bşka dr da gerek yok bunlara demişti. Kaç haftalıksınız? Sağlıkla gelsin bebişiniz inşllh 🙏

Benzer şeyler olmuş yalnız ben pıhtı içşn kan genetik test ysptırmadım. 2 boş gebelikten sonra hocaya gttm bnde. Korkum hamile kalırsam bi dr kan sulandırıcı htta iğne kullan demişti bşka dr da gerek yok bunlara demişti. Kaç haftalıksınız? Sağlıkla gelsin bebişiniz inşllh 🙏
Amin inşallah canım benim daha yeni kese için çarsamba gidicem bakalım koyu kahverengi akıntım oldu az önce ama nöbet uaulu çalısıyorum yoruldum omdan kaynaklıda olabilir desi doktor yada düşük tehlikeside olabilir yada yerleşme kanamasıda olabilir dedi bakalım beta vericem çarsamba belli olur bişeyler değer artmıssa olumlu şeyler olabilir artmamıssa sıkıntı

X