Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben kendi kullandigimin icerigine bakarken gordum canim yavaslatigini. Internette arastirdim bunun yavaslatmayani varmi diye buna gordum, yorumlarda iydi. Bu ay olmadi gibi ama pembe akinti gordum demin malesef
Bat nezmn ki canım? Kırmızı değilse hala umut var kaç aydır deniyorsun?

Canım progesteron faln kullanıyo musun doktoruna söyle kahve leke var diye nolur nolmaz

Besinci ay kuzum, benim hep boyle oluyo reglden bes gun once basliyo akintilarim canim hastaligimdan dolayi. Sen doktora falan gittinmi canim? Sana ne dediler
Bende herşey normal çıkıyor, hatta geçen ay bidaha baktırdım, adetin 21. Günü progesteron 18.7 gibi bişey çıktıysa doktor mükemmel yumurtlıyorsun dedi, rahim astarını gelişmesi harika dedi, arada bi prolaktin yükseliyor bende, sınır 29 sanırım bende 35 fln çıkıyor, o göğüs üstüne fln yatınca göğsü ekleyince bile anlık yükselen bi hormonmuş ama her ay değil, bu ay mesala doxtinex te kullandım, eşimdede sorun yok.
Hatta doktor dediki hani yumurtlamada fln hormonda bi sorun olsa ilaçla falan sen daha kolay hamile kalabilirsin ama bu sonuçlara yazacağım hiç bi ilaç yok dedi. Umutsuz vakayım.

Besinci ay kuzum, benim hep boyle oluyo reglden bes gun once basliyo akintilarim canim hastaligimdan dolayi. Sen doktora falan gittinmi canim? Sana ne dediler
Bu jelide bu yüzden kullanmak istedim, acaba ilişkide benden gelen sıvı spermlerimi öldürüyor düşüncesine kapıldım. Olabilirmi sence böyle bişey?

Bu jelide bu yüzden kullanmak istedim, acaba ilişkide benden gelen sıvı spermlerimi öldürüyor düşüncesine kapıldım. Olabilirmi sence böyle bişey?
Tam yumurtlama döneminde enfeksiyon olmasın diye kadındaki sıvının ph i degisiyormus o da spermleri oldurebiliyormus ne kadar doğru bilmiyorum bu jelleri araştırırken okumustum. Canım vitamin değerleriniz nasıl onlar çok etkiliyor gebeliği mesela b12 in alt değere yakın değil de üst değere yakın olsa d vitamini falan iyi olsa hatta demir eksikliği çinko eksikliği hepsi etkiliyormus

Kızlar merhaba bi yorumlar mısınız. En son tekli olan 1saat önce yaptığım test yani 24.gün. 4gün arayla 2.kez yumurtlanır mı?? Noluyo anlamadım benim gibi böyle olay yaşayan oldu mu ovü testinde

Eklentiler

• 47B93FEE-B3AE-439E-A552-50EF2FED348B.jpeg
    38,3 KB · Görüntüleme: 25
  • 1A92C1FD-4BB9-41D2-B952-38C169B9E6B7.jpeg
    99,5 KB · Görüntüleme: 29
Evet biliyorum, Baktırdım canım doktor hepsini normal buldu, d vitamini düşük değil ama 30 sınırda orada dvit ampul verdi. Magnezyumu ölçtürmeyi unuttum onada bi kutu tablet aldım kullanıyorum.
Sen Baktırdım mı, gittinmi doktora. Gerçi sana gerek yok daha 5. Ay. Daha 7 ayın var olmuyor demen için.

Durum güncellemesi; iğnenin 16. günündeyim dün test yaptım negatif çıktı. Hala adet olmadım.
Ben geçen ay iğnenin 18. Gününde adet oldum maalesef. İnşallah sen olmazsın belki geç döllenme falan olduysa.

Canım aynı durumdayız olmaması için bende de hormonal hiçbir sıkıntı yok fakat benim doktorum hızlandıralım diye Klomen tarzı ilaçlar veriyor. Doktorunu değiştir bir de öyle dene bakalım.

Canım aynı durumdayız olmaması için bende de hormonal hiçbir sıkıntı yok fakat benim doktorum hızlandıralım diye Klomen tarzı ilaçlar veriyor. Doktorunu değiştir bir de öyle dene bakalım.
Canım kolemene pek sıcak bakmıyorum. Hem çoğul gebelik oluyor, hem Allah korusun çocukta sıkıntılar oluyor. Benim annem 3. Doğum için kolemen kullandı, kardeşlerim ikiz, bi kız bi erkek, ama kız kardeşim şükür çok büyük sorunu yok ama 4 yaşına kadar konuşamadı mesala, yürüyemedi, agresifti, çok tedavi gördü tabii şimdi büyüdüler eskiye nazaran çok iyi. Bunu küçükken annem tedaviye götürdüğünde doktor kolemen çocuğu olduğuna bağlamıştı. Böyle hastamız çok var kolemenle doğanlar demişti, (tabii herkeste olacak diye bişey yok ama beni ürkütüyor)
Doktoruma ben sordum kolemene ihtiyacım varmı diye, yumurtlamanda sorun yokki o ilaç bi işe yaramaz dengeni bozar dedi.
Tüp bebek sanırım benim yolum.

Aaa Klomenin böyle birşey yaptığını ilk kez duydum umarım öyle birşey olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…