Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben geçen ay iğnenin 18. Gününde adet oldum maalesef. İnşallah sen olmazsın belki geç döllenme falan olduysa.
Çatlatma iğnesiyle geç döllenme olabiliyor mu ki? Ignenin 15. günü negatifse 17 18. günlerde pozitif çıkacağını sanmıyorum. Adet olucam yani kesin gözüyle bakıyorum hatta.

Aaa Klomenin böyle birşey yaptığını ilk kez duydum umarım öyle birşey olmaz.
Ya belkide çoğul olunca annenin vücudundaki yetişmiyordur, kardeşlerim şimdi 24 yaşında. Bu arada erkek kardeşim çokk zeki, kızda normal bizim gibi. Küçğkken bu durum bizi annemi çok korkuttu o kadar. Acaba zekada problemmi olacak, fiziksel problwmmi olacak diye,
şükür büyüdükçe herşey normalw döndü.
Ozmnki kolomen içeriğiyle şimdiki çok farklıdır. Sen korkma çok sağlıklı gebelikler oluyor duyuyorum, sadece bende fobi gibi bişey oldu bu kolomen. Ama doktor kullan deseydi kullanırdım

Baska doktorami gitsen canim yaa 1 seneyi gecince nasil ilac yazmio yani. Esine baktilarmi peki?
Ben degerlerime baktiricam adetimin 3. Gunu. Benim hastaligimdan dolayi fazla beklemek istemio doktorum bi kac ay dene olmuyosa gene gel dedi. Eylulde gidicem ne denicek bilmiyorum konusmadik daha ama yumurtlama takibi falan yapicak galiba once

stoprak canım mesajın yarısından sonra seni başka bi arkadaşla karıştırdım
Farkettim canim ben bu vitaminleri iki hamileliğimde de fizik tedavi doktoru verdiği için kullanıyordum bel ağrısından dolayı hatta b vitaminini önce kompleks olarak verip iğne sonra b12 olarak devam ettirmislerdi ama işte hemen onun üstüne hamile kalmıştım benim ikisi de alt değere yakındı ama yine de vermişlerdi sadece bel ağrısına değil başka faydaları da oldu bence. Bu hamileliğimde de kendim kullandım omepa impry d vitaminini hep kullanıyorum zaten

Canım bu omepa tarzı takviyeler yumurtlama gününü değiştirir mi bilgin var mı? Ovulasyon testi yapmadım ama ilk defa geç yumurtlamadigimi düşünüyorum bu ay.Adet gunume gore belli olacak gerçi ama bir sorayım dedim

Kızlar afedersiniz regl im çok çok az ve sadece kahverengi geliyor. Rahim de kan çok beklediği için mi böyle geliyor olabilir?

Bu jel muhabbeti nedir kizlar doktor mu yaziyor ben hic gitmedim pandemiden dolayi gitmiyorum
Yurt dışında doktorlar yazıyormuş canım burda durum ne bilmiyorum. Bu jel vajinadan gelen sıvıyla aynı özelliğe sahipmiş, spermleri öldürmeyen aksine koruyan bi jelmiş, bu jeli kullanıp ilişkiye girildiğinde spermlerin follop tüplerine rahatça gitmesini kolaylaştırıyormuş, hatta kk da topikte var, en bilinen jel pre seed diye bi marka. Preseed le hamile kalanlar yaz çıkacaktır.

Yok canım erkene çekebilir ama geciktirmez çünkü yumurtalıkların daha sağlıklı hale geliyor

Kuzum sen ne zaman başlayacaksın denemelere ovulasyon test kullanacak mısın
2. adeti bekliyorum daha çok var olmama, 2 adet sonra dene dedi doktorum ama ben düşünmüyorum şimdilik daha karar vermedim. Ama denemeye başlayınca kesinlikle test kullanacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…