Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar selam oncelikle Rabbim hepimizin kucagini saglikli nur topu gibi bebislerle doldursun. Size birsey sorucam bu ay adet oldum 2 gun normal adet surdu bugun 3.gun kahverengi leke bile yok 2 gunde bitti normalde 7 gun suren adetim nasil olduda 2 gubde bitti anlamadim bana bir yorumu olan var mi acaba?

Topiğimizin güzel anne adayları sizlere sorum olacak.
Bu ay preseed jel kullanmak istedim ama bulunduğum yerde bulamadım, sipariş vermem gerekiyor birdahaki aya kaldı çünkü bugün-yarın yumurtlama günüm.
Eczaneye durumu anlattığımda... "K-Y su bazlı bi jel var buda hamile kalmaya yardımcı oluyor" dedi. Çok içime sinmedi ama kullandım. Bi fikri olan varmı arkadaşlar?
Eki Görüntüle 2670043
Ben hic duymadim canım. Conceive diye bir jel daha duydum o da gebeliği destekleyici

Bugün benim de akıntım çok değil ama biraz kahverengi lekeli geldi. Seviniyorum bu hamileliğimde leke yok diye oğlumda 9 ay olmuştu üzücü oluyor yine o zaman çok anlamıyordum ikinci coook lekeliydi düştü zaten bakalım bunda ne olacak hayırlısı artik

Kizlar selam oncelikle Rabbim hepimizin kucagini saglikli nur topu gibi bebislerle doldursun. Size birsey sorucam bu ay adet oldum 2 gun normal adet surdu bugun 3.gun kahverengi leke bile yok 2 gunde bitti normalde 7 gun suren adetim nasil olduda 2 gubde bitti anlamadim bana bir yorumu olan var mi acaba?
Kür Fln yaptıysan oluyor öyle canım, bırak ne yapıyorsan yarın devam eder. Hava değişimindende öyle olabiliyor ama tam kesilmez, gelecektir.

Canim sen normalde kullaniyormuydun gel yoksa simdi hamileligi kolaylastiricak diyemi kullanicaksin? Birde icerigi neymis gelin? Benimkiyle kiyaslayim
Hayır hayatımda ilk defa kullandım canım. Hamileliği kolaylaştırın diye. Su bazlıymış, spermlere zarar vermiyor dedi eczacı, üstünde yazıyor cnm steril jel fln,aman umudum yok zaten, bidahaki aya o şırıngalılardan kullanacam.

Ya ovülasyon testim söylenene göre hiç pik göstermemiş, ama ben tüm yumurtlama belirtilerini yaşadım çatlama olacak olgunluğa ulaşmamış demek ki artık anlamıyorum ki ama 15 temmuz güya pikti en son birliktelik ise 25 temmuzdu sonrasını dikkat etmedim olduysa olur olmazsa olmaz dedim dün ovülasyon testi de yaptım tekrar yine koyu bu testte böyle çıktı ama kanda 1.20 çıktı kaç gün geçti adetlerim düzensiz ama yüne de çukardı diye düşünüyorum benim devamlı 1.20 çıkıyor zaten 0.1 falan en son geçen sene görmüştüm ilaç alacaktım doktor bakmıştı her ihtimale karşı
Bu testler de pik yok canm 😔

3 4 gün sonra bi gebelik testi yapın, bu sekılde adet olup hamıle kalan olabiliyormuş.. ❤️

Hayır hayatımda ilk defa kullandım canım. Hamileliği kolaylaştırın diye. Su bazlıymış, spermlere zarar vermiyor dedi eczacı, üstünde yazıyor cnm steril jel fln,aman umudum yok zaten, bidahaki aya o şırıngalılardan kullanacam.
Benimkide conceive canimm ben normamde gel kullaniyorum ama normal herkezin kullandiklarindan, onlar sprermatozoodlerin hizini azaltiyormus diye bunu deniyorum simdi bakalimm

Durum güncellemesi; iğnenin 16. günündeyim dün test yaptım negatif çıktı. Hala adet olmadım.

Benimkide conceive canimm ben normamde gel kullaniyorum ama normal herkezin kullandiklarindan, onlar sprermatozoodlerin hizini azaltiyormus diye bunu deniyorum simdi bakalimm
Bunu sen ne zamandır kullanıyorsun canım? Baktım üstünde bebe resmi var. Benimki farklımı acaba ya üstünde resim fln yok. Sana bunu kim önerdi?

Azze Azze canımmmmmmmmm
Bu topiğe epeydir girmiyordum
Bir gireö kızlar nasıl diye imzanı gördüm
Şu an tüylerim diken diken 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻
Çok ama çok sevindim 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻
Allah nazardan saklasın sağlıkla sıhhatle ilerlesin sağlıkla sıhhatle kucağına al canım🧿🧿🧿🧿
çok teşekkür ederim canımm. İnşallah saglıklı ilerler

Bunu sen ne zamandır kullanıyorsun canım? Baktım üstünde bebe resmi var. Benimki farklımı acaba ya üstünde resim fln yok. Sana bunu kim önerdi?
Ben kendi kullandigimin icerigine bakarken gordum canim yavaslatigini. Internette arastirdim bunun yavaslatmayani varmi diye buna gordum, yorumlarda iydi. Bu ay olmadi gibi ama pembe akinti gordum demin malesef

X