Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bunu ben de diyorum bazen biliyor musun birinin ahını mı aldım acaba diye
belki de farkında olmadan yaptık , istemeden de olsa ama kendimizie de haksızlık ediyoruz böyle yaparak aslında. hep gün sonunda kendimizle ilgili bişiy arıyoruz.

Regl tarihi bugün evt doktor 2 gün sonra tekrarlayın dedi bakalım hayırlısı artık sagol canım haklisin Allah dileyen herkese nasip etsin hayırlısıyla
Bence şu an hic kafanı takacak bir şey yok canım yumurtlama gununu biliyor musun iki gün sonra 50 olmazsa sıkıntı

Topiğimizin güzel anne adayları sizlere sorum olacak.
Bu ay preseed jel kullanmak istedim ama bulunduğum yerde bulamadım, sipariş vermem gerekiyor birdahaki aya kaldı çünkü bugün-yarın yumurtlama günüm.
Eczaneye durumu anlattığımda... "K-Y su bazlı bi jel var buda hamile kalmaya yardımcı oluyor" dedi. Çok içime sinmedi ama kullandım. Bi fikri olan varmı arkadaşlar?

Canim sen normalde kullaniyormuydun gel yoksa simdi hamileligi kolaylastiricak diyemi kullanicaksin? Birde icerigi neymis gelin? Benimkiyle kiyaslayim

Merhaba kizlar bende bebek istiyorm 1.5 seneye yakin evliymmm buaralar cok kafama takiyorm sizde durumlar nasil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…