Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Burda bebeklerimizi hep beraber bekliyoruz, birbirimize umut oluyoruz, her birimiz birbirimizin derdinden anlıyoruz. İyiki varsınız, BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN. Bidahaki bayram ziyaretlerine bebeğimizle gitmemiz dileğiyle

Allah sabır versin cnm test baya koyu ama yanıltmış seni üzülme vardır hayır en kısa zamanda inş.alırsın kucağına
Hayırlı bayramlar

Allah sabır versin cnm test baya koyu ama yanıltmış seni üzülme vardır hayır en kısa zamanda inş.alırsın kucağına
Hayırlı bayramlar
Bilmiyorum sanmam , ancak doktor takibiyle ve çatlatma iğnesiyle ya da aşılamayla falan olacak en son çare de tüp bebek ama istemiyorum tüp bebek çok zor her ay beklemek bendem daha zor durumda olanlar var burda biliyorum ama çok zor dayanması, kendimi tutmak istiyorum test yapmak istemiyorum, bu sefer gerçek mana da yıkıldım, allah yardımcımız olsun hepimiz için dua edicem , isyan etmek yok ne diyim nasip, o kadar sevinmiştim ki tam doğum günümde bebeğimi muhtemelen kucağıma alacaktım hep istediğim bir şeydi anlatılmaz bir sevinçti

Cnm 30u yani dün mü pikti? Ozmn yumurtlama lekelenmesidir. İnşallah 14 gün sonra bebeğinin varlığından haberdar olursun
inşallah canım da bayram sebebiyle bu ay boş gececek malum evimizde değil misafirlikteyiz zamanlaama kötü oldu benm için

canım testin çok bariz pozitif y geç döllenme olanbilir mi acaba yumurtlamadan sonra kaç
gün geçti. ?

Allah gönlüne ferahlık versin canım çok zor gerçekten, ben de hep öyle diyorum ama dayanamıyor test yapıyorum her ay, güzel bir negatif çıkıyor. Bu mübarek günün hürmetine Allah nasip etsin bizlere de

canım testin çok bariz pozitif y geç döllenme olanbilir mi acaba yumurtlamadan sonra kaç
gün geçti. ?
Ya ovülasyon testim söylenene göre hiç pik göstermemiş, ama ben tüm yumurtlama belirtilerini yaşadım çatlama olacak olgunluğa ulaşmamış demek ki artık anlamıyorum ki ama 15 temmuz güya pikti en son birliktelik ise 25 temmuzdu sonrasını dikkat etmedim olduysa olur olmazsa olmaz dedim dün ovülasyon testi de yaptım tekrar yine koyu bu testte böyle çıktı ama kanda 1.20 çıktı kaç gün geçti adetlerim düzensiz ama yüne de çukardı diye düşünüyorum benim devamlı 1.20 çıkıyor zaten 0.1 falan en son geçen sene görmüştüm ilaç alacaktım doktor bakmıştı her ihtimale karşı

Eklentiler

• 53FA8A6D-DF3B-4041-A93B-05C9DF9CA592.jpeg
    113,4 KB · Görüntüleme: 46
Test yapmak resmen kara bir çukur gibi çektikçe çekiyor içine beni o kadar arkadaşım var bebek düşünen hiç test yapmıyorlar sabırla bekliyorlar adet oluyorlar ama biz test yapıp kendi kendimizi üzüyoruz

Canım bu gebelik testi mi

Test yapmak resmen kara bir çukur gibi çektikçe çekiyor içine beni o kadar arkadaşım var bebek düşünen hiç test yapmıyorlar sabırla bekliyorlar adet oluyorlar ama biz test yapıp kendi kendimizi üzüyoruz
AMin bu arada canım cümlemize kayınvalidemlere gittim görümcem kızlarıyla gelmişti baba kız kombini yaptırmıştı onlara o kadar güzeldi ki resmen bayram bu bence, ne kadar isterdim bende onlara hamileyim diyebilmeyi, keşke test yaptırmasaydım umut etmek daha güzeldi gerçeği bilmektense,

Canım bu gebelik testi mi
EVET AMA hemen çıkmadı bide böyle bozuldu sonra yine yaptım silik çıktı onu bulamadım silmişim galiba, evdeki herşeyi çöpe attım tüm test ilaç folik asit macun ovülasyon hepsini attım görmek istemiyorum mantıklı düşünme yetimi kaybettim,

canım bence 20 numaralı test pik olmuş benim de çoğu zaman bu kadar koyulaşmıyor ama ben pik olarak algılıyorum onu, eğer 16 temmuz pik ise şuan idrarda kesin görebiliyo olman lazım. kanda çıkmaması ilginç. pko var mı ? gerçi pkoda ay içinde yapılan ovülasyonlarda ikinci çizgi daha koyu oluyor hep.

Iyi de bu test bariz pozitif?

canım hepimiz yer yer öyleyiz . ben mesela her defasında ilk önce sağlık istiyorum: inan bi kaç aydır enfeksyion mu ne oldunu bilmediğim şeyler yaşıyorum. panik atağım ve anksiyetem var biraz hemen kötü düşünüyorum. sonra diyorum ki olmayıversin bebe, sağlığımız yerinde olsun. inan iki senedir yordu bu süreç beni.

Evet dediğin gibi hesaplamaya göre pik üzerimdem 17 gün geçti çıkması lazımdı varsa, pko görünümü var dedi aslında ihmalkarlık yapıyorum hsg filmi çektirmem lazım onu bilmeden neyim var kesin konuşamam büde eşimin de testlerini yaptırmadık bu aydan o kadar umutluydum ki ilk defa, ama olamyınca olmuyormuş demek ki, elimden geleni yapmadım demek ki, tek başıma çocuk yapamıcam ben her insan gibi eski nenelerimiz acaba yumurtlama ney onu biliyorlar mıydı rastgele yanlışlıkla hamileymişler biz meyi yanlış yapıyoruz çok sorguladım bugün herşeyi,

Enfeksiyon çok zor dikkat et ona bir an önce sağlığıma kavuşmak için çabala sana söylediğim şeyleri yap mutlaka, Evet sağlık en önemlisi zaten ben hep hasta bir insandım, ama bebek sahibi olamamak da benim için sağlık problemi demek zaten başlı başlına bunu kafamdan hiç çıkaramıyorum ki, kayınvalidemlere gitmek istemiyorum bu yüzden hep gözümün içine bakıyorlar güzel bir haber vereyim diye insanlar nasıl koruyor gözlüyor beni babama okul yok evde oturmak çok sıkıcı baba keşke hemen aşılsa çalışmaya başlasam dedim adma diyor bebeğin olsa sıkılmazsın bizde sıkılmayız ne kadar bekliyorlar üzülüyorum işte ne biliyim isyan değil ama

Dün en son kalan ovülasyonu da yapayım bari dedim ve böyle çıktı mesela hiç silik çıkmadı ya da aşırı koyu bence pko olduğu için dediğin gibi asla doğru sonuç alamazsın bu testlerle benim devamlı karnım ağrıyor mesela adet olduktan sonra habire orda bir ağrı kalıyor kesin ciddi bir şey var bende, hamile olmama sebebim o,

Eklentiler

• FC14AA21-E54B-4B45-A1ED-A5EA2BE51CD7.jpeg
    126,4 KB · Görüntüleme: 42
canım hiç öyle düşünme ya, ben de tek başıma müdahalesiz çocuk yapamıycağımı biliyorum mesela çok öncesinde doktorlar demişti ama inan yılmadım o yüzden hiç korunmadım. çok stresli bi işim var az çok hepiniz tahmin edersiniz ne olduğunu pandemide evden çalıştım o aylara çok ümit bağladım heele mayıs ayında bu topiği okurken kesin bı ay oldı stresim de minimum dedim. deli gibi sürekli
test yaptım. ama nafile allahım yardım etsin. ben alkol ve sigara kullanıyorum mesela o aylar çok da sağlıklı beslendim alkol hiç almadım. ama olmadı.. sonra gene kısır döngü işte. bazen diyırum ki birine geçmişte kötü bişiy mi yaptım böyle oldu

Bunu ben de diyorum bazen biliyor musun birinin ahını mı aldım acaba diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…