Hamilelik olabilir mi

kitap okumayı seviyorum ama daralıyorum:))) çalışmaktan pek fırsatta olmuyor.ama bunu okumak istiyorum :)
Ben de öyle çalışıyorum canım dediğin gibi vakit çok dar ama yatmadan önce bir 10 dakika okumak bile iyi geliyor insana. Bu kitabı oku iyi gelecek sana da inşallah buradan hamile haberlerini de verirsin

Tamam canım. Bat , beklenen adet tarihi:) yani günün geçmiş hemen test alıp yap 6 gün geçtiyse idrarda çıkar. Kaç aylik evlisin:)
6 aylık evliyim, 2 aydır çocuk istiyoruz. Şuan tahlil verdim negatif çıktı, bir türlü adet olamıyorum, göğüslerim ilk defa patlayacak gibi şiş, hep diyorum tam oldum sanırım ama beyaz su gibi bir sıvı geliyor, birde dün pembe akıntım oldu

Normalde adetin düzenli mıdır? Bazen ay içerisinde yaşadığımız bir şey için bile döngümüz değişebiliyor havalardan kaynaklı olabiliyor şehir değiştirmek bile etkiliyor. Yani eğer kan tahlili verdiysen çıkmadıysa kafana takma canım yoktur o zaman. Vücudunu rahat bırak reglin gelsin. Ama yine bir kaç gün daha gelmezse doktora görün mutlaka

Şuan öyle yapıyorum, gelmesini bekliyorum. Kafama takılan şey pembe bir akıntı gelip geçmesi

Günaydın canım. reglin başlangıcında bazen öyle lekeler geliyor özellikle gecikme olduğunda
Olabilir canım artık bekliyorum lekeden sonra 3 gün geçti hala gelmedi, pazartesi kadın hastalıkları bölümüne gidicem. İnşallah bir sıkıntı yoktur

Ay inşallah kuzum Allah razı olsun

Kızlar regl günüm dört gün geçti aradan olmadım test yaptım ama pek fazla anlamadım sonucu tam olarak ne acaba yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_20221129_163508.jpg
    135,8 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20221128_142420_493.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 63
Arkadaşlar merhaba benimde bir sorum olacak yardımcı olursanız çok sevirim. 10 kasım adet günümdü ve ben yıllardır çok düzenli adet olurum tam 30 gün sürer. 16 kasımda adetimin bitiminden birgün sonra birliktelik yaşadık geri çekilme yöntemiydi ve ben yarım saat içinde ella kullandım. Hesaplamalarıma göre yumurtlama dönemine 10 gün vardı. Ama 20 kasımda ilişkiden 4 gün sonra tekrar adet oldum ve 6 gün sürdü. Ama 3-4 gündür ciddi kasık ağrım var göğüs hassasiyetim var. Ben düzenli olarak 2 aydır kekik çayı ve sinameki kullanıyorum bu ayda ekstra kiraz saplı form çayı içmeye başladım bugün akıntımın rengi değişti kan var gibi. Çocuk düşünmüyorum daha yeni evliyim. Yerleşme kanaması olabilir mi yardımcı olurmusunuz lütfen. Ben 6 gündür çok ağır antibiyotikler kullanıyorum mide tedavisi için ve 2 gündür gribim. Hamile olabilir miyim?

Kızlar reglme 4 gün var ben dayanamadım bu saatte erken test yaptım video cekerken ve canlı bakınca belli bariz pembe silik ama fotolarda gölge gibi gözükebilir size Daha ilk deneme oldugu için bilmiyorum sizce nedir durum

Eklentiler

• F9C195D5-7396-46C1-A13F-4AA3D4AE4E9B.png
    697,4 KB · Görüntüleme: 109
  • 654404F1-ECA6-463C-B97B-EC88F73F2357.jpeg
    69,5 KB · Görüntüleme: 107
Kızlar regl günüm altı gün geçti aradan olmadım test yaptım ama pek fazla anlamadım sonucu tam olarak ne acaba yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_20221202_162950.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 93
Canım bişey diyemeyiz uzun süreli kanamalarda doktora başvurman gerekiyor normal bı durum değil yerleşme kanaması 1 ile 3 gün sürebiliyor bazılarında ama o kadar erken olmaz

Kızlar regl günüm altı gün geçti aradan olmadım test yaptım ama pek fazla anlamadım sonucu tam olarak ne acaba yardımcı olur musunuz
Kizlar ikinizede hayırlı olsun

Arkadaşlar merhabalar daha önce kendimce silik çizgi gordügüm testler olurdu ama hepsi kuruma çizgisi çiktı daha sonra bu gün regl olmam gereken tarihi bir gün geçtim daha önceki testlerimi hic sabah idrarimla yapmamistim bu gun sabah ilk idrarimla yaptigim testin sonucu bu sabah daha silikti ama öglen geldim eve teste tekrar baktım ve silik pembe bir ikinci çizgi gördüm testi bu şekilde olup yanılan varmi aranızda hayal kırıklığına uğramak istemiyorum

hayırlı olsun canim kan testi de ver kesinleşsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…