Hamilelik olabilir mi

marymelo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2022
35
10
33
Arkadaşlar daha oncede yazmıştım, 3 Kasım'da yumurtlamam oldu pembe lekelenme geldi sonra 10 Kasım'da çok aşırı kasik ağrım oldu kramp gibi akşamına yine toz pembe bı sulu leke geldi ama bı damla kadar peceteye geldi iç çamaşırıma değil, 2 gün sonra gebelik testi yaptım çift çizgi silik çıktı bu testten bı iki gün sonra tekrar test yaptım yine çift çizgi silik çıktı adet günüme 4 gün kala test yaptım negatif çıktı bu seferde şuan adet günüme iki var Çarşamba günü olmam gerekiyor sağ kasığımda iğne batması gibi bı ağrı var ve yumurta akı gibi kremsi akıntı geliyor yumurtlamam olduğundan beri sidetli şekilde bel ağrım var hamilemiyim sizce sizde böyle bı belirti olmusmuydu görüşlerinizi yazarsanız çok mutlu olurum

Bu dönemde değerlendirme olduysa ihtimali vardır. Gelen pembe akıntı ara kanama veya yumurtlama olabilir.
Bende şeffaf kokusuz su gibi bir akıntı vardı ve göğüs, kasık batması sızlaması gibi şeyler oldu.

Ya inşallah vardır ya normalde adetime günler kala kahverengi akıntım olur ama bilmiyorum inşallah vardır

Canım durumun nedir acaba. Benim de yumurtlamadan sonra 3 gün sonra falan pembe sulu bir akıntı geldi hatta o günden beri her gün hep ara ara sarımsı bir akıntı geliyor. Ara ara da kasık batması oluyor konu acacaktim ama senin konunu görünce yazayım dedim

Bugün regl olmaya başladım sanırım pembe leke geldi dünde gebelik testi yaptim negatif çıktı canım adet oluyorum sanırım

Bugün regl olmaya başladım sanırım pembe leke geldi dünde gebelik testi yaptim negatif çıktı canım adet oluyorum sanırım
Hayırlısı olsun canım inşallah en hayırlı en güzel zamanda hamile kalırsın. Önümüzdeki ay devam sıkıntı yapma hiç kendine

Yumurtlamaya göre bata 8 gun var canım inşallah hayırlısı ile bebeğimizi kucağımıza alırız
İnşallah canım benim bende sana adet oluyorum sanırım dedim ama daha regl olmadım o söylediğim gün sadece leke gibi geldi hergun ped değiştiriyorum ama eskidigi için adet olmadim bidaha da leke gelmedi yarın sabah da adet kanamam gelmezse gidip bı kan testi vereceğim

Kaç gün geç canım batın üstünden inşallah gelmez adetin bence de git hemen kan ver bana da yaz merak ederim

Bende şuan aynı durumdayım, ve 6 gün geçti hala adet olmadım, bugün açık pembe gibi bir leke geldi

Geldi kuzum geldi malesef inşallah sen hamilesindir
Üzülme canım sıkıntı yapmak yumurtaliklara hiç iyi gelmiyor hemen etkileniyor sen de en hayırlı zamanda hamile kalacaksın hiç merak etme. Ceren pakmak'ın benim de bebeğim olsun adlı bir kitabi var al oku doktorum tavsiye etmişti sana da iyi gelecek eminim

alsammı acaba?:)

Al tabi canim kitap okumanın ne gibi zararı olabilir. Hem kafanda dağılır sürekli vücudumuzu dinliyoruz. Kitapta güzel alıştırmalar da var. Bence iyi gelecek
kitap okumayı seviyorum ama daralıyorum:))) çalışmaktan pek fırsatta olmuyor.ama bunu okumak istiyorum :)

Bat nedir canım hiç bilmiyorum, ben daha çok yeniyim ilk kez başıma böyle bişey geliyor, yeni evliyim. Adet günüm gecikeli 6 gün oldu demek istemiştim ben
Tamam canım. Bat , beklenen adet tarihi:) yani günün geçmiş hemen test alıp yap 6 gün geçtiyse idrarda çıkar. Kaç aylik evlisin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…