.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

canım cooook sevındım darısı bıze ınsallah..hamıslerın duası kabul olurmus bızede dua et..hemen bı kan testi yaptrcnm

etmez olurmuyum kurban olduğum allah şu mubarek cuma günüü isteyen herkeze versin inşallahh.. kadınlar gününde en güzel hediyemm işte.inşallahh sende ya bu ay yada önümüzdeki ay hamile kalırsın bak demedi demee..

arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim ... son adet tarihim 10 şubat benim 10 gün önce sol kasıgım hafif bi şekilde ağrımaya başladı ve hala geçmedi adetten önce kahverengi lekelenme olurdu ama bu sefer kasık ağrısından bi kaçgün sonra idrar sonrasında kahverengi bi akıntım oldu acaba hamilemiyim şubat 28 çektiği için 10 martta adet olmam lazım ama çıldırmak üzereyim meraktan ve hala kasıgımdaki ağrı devam ediyor

arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim ... son adet tarihim 10 şubat benim 10 gün önce sol kasıgım hafif bi şekilde ağrımaya başladı ve hala geçmedi adetten önce kahverengi lekelenme olurdu ama bu sefer kasık ağrısından bi kaçgün sonra idrar sonrasında kahverengi bi akıntım oldu acaba hamilemiyim şubat 28 çektiği için 10 martta adet olmam lazım ama çıldırmak üzereyim meraktan ve hala kasıgımdaki ağrı devam ediyor

canım olabilir neden olmasın benimde geçen ay bat başlamadan kahverengi akıntım olduu..belki bu ay rahmin hazırlıyodur kendini bu ay olmazzan önümüzdeki ay inşallah hamiş olursun.kim bilir belki hamilesindir inşallah:))

yerleşme kanaması diyorlar olabilir

evet şekerim sonuna kadar katılıyorum sana..............ben bu ay hamile kalmadıysam ki değilim saçlarımı boyatacağım,biraz alışveriş, eşimle arkadaşlarımla gezeceğim kafaya takmak yok ama tabi ki denemelere devam daha önce ilk ayımda kalmıştım şimdi neden olmasın bu ayı atlayım diğer aya merhaba diyorum

ya o kadar çok istiyorumki rabbim isteyen herkese nasip etsin ama kafamı karıştıran tam 14. günü yakalayamadık bu beklemek çok kötü yaaa (

Kutlarım canımmmmmmmmmmmm
Okadar sevindimki ellerim birbirne dolastı bu siteye kaydolduğumda amanya sifresini bile unuturm diyordum ama sizi gerçekten çok sevdim
Canım Allah bizede nasip etsin insallah allah tamamına erdirsin

asi ben bu 14 gün olayına hiç inanmıyorum 2kere 14 15. gündedenedim olmadı esimle az beraber olduk son ayda burda değildi doktora gittim bende geçen hafta
bana muhtemel adetine 14 16 gün kala dedi
çünkü canım adetin 2.kısmı luteal faz sabittir 14gündür
mesela ben 26.günde bir hastalanıyorum
26-14:12. gün sen 14de ısrarla deneme
adetin bitince 2ser gün arayla dene ....

canım adetin 10 mart ise yarın yaparsan çıkar kanda
yerlesme kanaması döllenmeden 7-10gün sonra oluyor bendede oldu ama sonraki günhastalandım
umarım hayırlısı olur canım

kızlar kırmızılar gelmek üzere benim........... karın ağrısı başladı ve çok hafif akıntıyla beraber pembemsi renk geldi........ bu aydan hiç ümitli olmadığımdan üzüldüm diyemem açıkcası......... hiç ama hiç iyi çalışamadık artık önümüzdeki aya bakacağız... umarım bu defa birşeyler karışmaz................................ inşallah,,,nisanda hamile olduğu öğrenir aralık da bebeğime kavuşurum

canım hayırlı olduğu zamanda gelsin insallah senin ve Allahın razı olucağı bebisin olur insallah !

canım hayırlı olduğu zamanda gelsin insallah senin ve Allahın razı olucağı bebisin olur insallah !

Amin canım benim çok sağol..... hep öyle dua ediyorum tekrar kaybetmekten korkuyorum zaten oyüzden sağlıkla geleceği zaman gelsin...........

Amin canım benim çok sağol..... hep öyle dua ediyorum tekrar kaybetmekten korkuyorum zaten oyüzden sağlıkla geleceği zaman gelsin...........

bazen bizim istediklerimizde hayır çıkmayabiliyor o yüzden hesap kitap yapma doğurabileceğin hayırlı evladın olsun insallah =) cümlemizin.........kasma yasımıs genç unutma

kizlarrrrrrr ben geldim gec oldu ama güzel haberle geldim :)
Hayirlisiyla anne adayiyim kizlarrrrrr daha halen inanmiyorum soktayim diye bilirim :)
Rabbim insAllah saglikli bir sekilde dogmasini nasip eder insAllah...
Raabim herkese bu güzel duyguyu yasatir insAllah...
Sizleri cokkkk seviyorum :)

çok çok çok sevindimm darısı başımızaa öpüyorummm :))

haydi hayırlı uğurlu olsun canım sağlıkla kucağına al inşallah darısı başımıza :) topikimiz hamişlerle dolmaya başladı, güzel açılış yaptık gerisi de gelir inş :))

süperrr haber bu canım allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin buara hamıs haberı cok alıozzz süper yaaaaaa.darısı bıze olsun ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…