.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

oluruna bırakalım en iyisi öylesi hemen hamile kalıyor asılnad gençiz zamanla olur insallah

evet..genciz tabi ama insan isteyince engel olamıyoki düşüncelerine..
bide elbette kısmet ama allah doğru zamanı biliyordur tabi..bekliyoruz,yapcak bişey yok..

kızlar doktordan geldim ve sonuc negatif 1.20 cıktı..doktordan üstüne azarı da yedim geldimm.adet gecmeden ikisi de yapılmaz dedi.gecerse gel dedii..cok üzgünüm.iki testte yanılttı beni.

kızlar doktordan geldim ve sonuc negatif 1.20 cıktı..doktordan üstüne azarı da yedim geldimm.adet gecmeden ikisi de yapılmaz dedi.gecerse gel dedii..cok üzgünüm.iki testte yanılttı beni.

haydaaaaaaaaaaaaa canım yaaaaaaaaaaa...üzülmeeeee lütfen...hayırlısı bu ay değilmiş demek

canım benim yaaa sıkma canını nolur vardır bunda da bi hayır emin ol...söylemesi kolay biliyorum ama seni sankinleştirmemiz lazım böyle söylerek sen içini ferah tut her zaman dua et allah onun zamanını yazmıştır sana tatlım elbet bi gün olucak elbet bi gün hepimiz hamileeyiiim diye bağırıcaz burda...öyle doktorlara uyuz oluyorum zaten sende iki laf söyleseydin ona sanki bilerek yapıyoruz umutlanıyo insan işte boşver canım benim sen sıkma canını elbet olucak elbet....

üzülme canım ya,gün gelecek o iki çizgiyi göreceğiz inşaAllah..ayrıca öyle doktorlara ben de sinir oluyorum.İnsanlar bin bir umutla gidiyor nedir o tavır ya

ne kadar üzüldüğünü tahmin edebiliyorum üzülme demeyeceğim elinde olmadığını bildiğim için... sadece şunu önerebilirim Allah a sığın vardır bir hikmeti.

herşeyin ilk başta hayırlısı tabi amaaaaaaaaaaaaaaaaa...
canım benimmmmmmmmmmmmm sen benim ocak ayındaki yaşadıklarımı hatırlamıyo musun? 4.testi almaya beni ikna eden sen değilmiydin? geç döllenme olduysa kanda bile görünmezmiş dediğimde benim için heyecanlanan,umutlanan kimdi? Allah olsun derse olur,biliyosun.. biz mucizelerede inanıyoruz seninle adet tarihin daha gelmedi..bi gewlsin sonra düşünürüz ilerisini,dur bakalım..
he olmazsa da sağlık olsun dicez tabi,napalım..
sen bunları düşün.adet olmadıkça umutsuzluk yasak!

CANIM öncelikle üzüldüm ama bizim üzüldüklerimzde hayır vardır bunu bil.kaç gündür yazıyorum canım belki yeni olduğum için pek dikkate alınmasada bas bas bağırdım adet ile gebelik belirtileri aynı adet geçmedende gebemiyim demek hüsrana neden oluyor bazı idrar testleri gerçekten hatalı üretiliyor yani sen 2 aylık gebe olucaksınki öyle çıkıcak o teslerde (bazılarında) umudumuzu yitirmicez söz vermistik .bende geçen ay sana ne diyorum hersey tamamdı ama hastalandım ağlamıstım üzüldüm ama demek olmıcakmıs bugün yazdım oluruna bırakınca daha güzel oluyor hersey ıskma canını

sıkmıcaksın canını bu yol uzun ve zor bir yol evlenmeden önce 1 damlasıyla gebe kalırsın derlerdi simdi uğrasıyoruz hep zaman kısmet canım bu isler bu yolun 2 3 aylık bir yol olmadığını her ay sıfırdan baslamamız gerektiğini akışına bırakmamız lazım olduğunu düşünüyorum ben

betül sende korkma canım dediği gibi arkadasımızın 5 6 saniye sürüyor osırada duvarın kalınlığını bebeği dahi görüyorlar kasmassan milim anlamazsın ama sen tüm sorunlarını doktora anlat .iyice analiz etsin

ben sana ne diyorum benim salak salak midem bile bulanıyordu :d DÜSÜN GERİSİNİ insan etkileniyor betül haklı =) bağırıcaz tabi bebislerimiz olucak isimlerini düsünücez neyi nerden alsak dicez bebeklerin yaslarını kutlucz Allah vericek İNŞALLAH !görüceksin

CANIM SEN BANA DEMEMİŞMİYDİN ÜZÜLMEK YOK DİYE AZICIK SABIR DİYE.lütfen bak üzülme azcık sabırlı olucaz 1 sene kadar biraz beklicez 1 sene içinde inşallah bebislerimiz bizimle olucak....

kızlar hepiniz destekleriniz için sağolun..üzülmedim ama nedense içimde hala umut var..allah ümit kesilmez ki...3aydır adetlerim 17sinde gelio..inretnet hesabına gre 16 dıo bu ay bakalım ya 17 yada 16sında adetım gecerse testı yenılerım..düzenli görürüm adetimi.yanı 4 yada 5 gün var belkı bı mucıze olurda değerim yükselır..su sonuc için verdikleri barkot varya cantama attım..sonuclar ögleden snra cıkcak demıslerdı ben habıre gıdp sordum bı baktım verdıgım sonuc kagıdı ayın 10unun gösterıo gecen ay 10nda doktra gtmstım..gecen ay 1.20 cıkmstı..adam snuclar cıkmıs doktra gıdın dedı ama negatf dedı.bende gıttım doktora dktr sonuclar cıkmamıs calısılıondedı..adama gittim tekrar snclar cıkmams dedım.oda yarım saat snra tekrar gel dedi.snuc cıkmıs 1.20 dedı yanı gecen ayla aynı.anlıcagınız kafam karıstı en ıyısı bekleyıp görmek.adetim insallah 9 ay gecıkır.

canımsın

bak bu son yorumunu beğendim..çok sevdim...

"adetim inş 9 ay gecikir" süpersin

bende de aynısı oldu
testte pozitifi gördüm sevindim, bir kaç saat sonra adet oldum
artık teslere de güvenim kalmadı..
sen yine de umudunu yitirme..
belki daha da artar değerin..
belkide kimyasal gebelik geçirdin..
rabbim dualarımızı kabul eylesin..
belki hayırlısı böyleymiş..

bende her ay tınlamıcam diyorum bata yaklaştıkça kendimi forumları karıştırırken buluyorum
karar verdim bu ay ateş ölçme yöntemini kullanıp elmden geleni yaopcam ama detaylar girmicem nette arştırma falan yapmıcam inşş..
onun yerine nette face de bilgi yarışmalarıyla vakit geçirecem kafa dağıtmak için

kızlaaaarrrr size belki çok şaşırcağınız belkide normal bulucağınız bişey dicem şimdi :) ben gülüyorum çünkü genelde herkesin başına gelirmiş bu tür olay :) doktora gittim her türlü muayenemi oldum biraz stresliydi ama gerçekten korkulcak gibi bişey yoktu...veee işin özü belli oldu benim kızlık zarı zedelenmiş sadece yırtılmamış :) hadi buyrun burdan yakın :) canım acıdığı için kendimi kasıyomuşum rahatlatıcı ilaç verdi ve 10 gün sonra bu işi halletmiş olarak gelin dedi :) gülsem mi ağlasam mı bilemedim

kendim de aynı şeyi yaşadığım için şaşırmadım nedense
biz bebiş için gitmiştik, dr sen hala bakiresin demişti ne gülmüştük eşimle

kendim de aynı şeyi yaşadığım için şaşırmadım nedense
biz bebiş için gitmiştik, dr sen hala bakiresin demişti ne gülmüştük eşimle

ayy sen bizi bi görseydin :) ikimizde aptal gibi olduk :) doktor bi dedi sen bakiresin diye gözlerim yerinden çıkıyodu :) rahatlatıcı bi ilaç verdi bana 10 gün sonra bitirin bu olayı gelin dedi ama vajinismus falan değilmiş benimki sadece dişini azıcık sık dedi :) 10 gün içinde hallettik hallettik :)

ilacın adı ne merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…